Gizlilik İlkeleri

(Tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.)
(Site adı harici linklerin sorumluluğunu almaz.)

YASAL BİRİMLER İÇİN

Sitemiz üzerinde yayınlanan içeriklerden yazarlar, editörler sorumludur.

Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. ilgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden / içerikten dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, habermerkezi@aydinhedef.com.tr veya hedef09@gmail.com mail adresinden veya Telefon (0538 292 61 01) yolu ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Tuğçe Eryalçın tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Privacy Policy

© Copyrigth 2018  www.aydinhedef.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.aydinhedef.com.tr’y aittir.

www.aydinhedef.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar www.aydinhedef.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.aydinhedef.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.aydinhedef.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.