• DOLAR 33,10 %0.20
  • EURO 36,21 %0.42
  • ALTIN 2.622,66 %0.03
  • BİST100 11.134 %-0.05
  • BITCOIN 64.588 %-0.26
  • ETHERIUM 3.415 %-1.84
35°

Adm elektrik Haberleri

adm elektrik haberleri ve güncel adm elektrik gelişmeleri, adm elektrik ile ilgili tüm video, adm elektrik fotoğrafları ve adm elektrik haberleri Aydın Hedef Gazetesi sitemizde


Aydın Haberleri

Aydın'ın Çine ilçesinde yarın, ADM Elektrik Dağıtım Şirketi, şebeke yenileme ve bakım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulayacak.

Aydın Haberleri

Aydın’ın 5 ilçesinde, ADM Elektrik Dağıtım Şirketi’nin şebeke yenileme ve bakım çalışması dolayısıyla elektrik kesintisi uygulanacak.

Aydın Haberleri

ADM Elektrik bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın Aydın'daki 3 ilçede planlı kesinti yapılacağını duyurdu.

Aydın Haberleri

Aydın’ın Didim, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk ve Kuyucak ilçelerinde ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından planlı elektrik kesintisi uygulanacak.

Aydın Haberleri

Aydın’ın Efeler, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk ve Kuyucak ilçelerinde ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından planlı elektrik kesintisi yaşanacak.

Aydın Haberleri

Aydın 5 ilçesinde yarın, ADM Elektrik Dağıtım Şirketi’nin şebeke yenileme ve bakım çalışması dolayısıyla elektrik kesintisi yaşanacak.

Kuşadası Haberleri

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde ADM Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından planlı elektrik kesintisi yapılacak.

Aydın Haberleri

Aydın’da 9 Haziran 2024 Pazar günü bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacak. Sabah saatlerinde başlayıp akşam saatlerine kadar devam edecek...

Aydın Haberleri

Aydın’ın Efeler ilçesinde ADM Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından planlı elektrik kesintisi yapılacak.

Aydın Haberleri

Aydın’ın 7 ilçesinde yarın, ADM Elektrik Dağıtım Şirketi'nin şebeke yenileme ve bakım çalışması dolayısıyla elektrik kesintisi yaşanacak.

Aydın Haberleri

Aydın’ın 8 ilçesinde yarın, ADM Elektrik Dağıtım Şirketi'nin şebeke yenileme ve bakım çalışması dolayısıyla elektrik kesintisi yaşanacak.

Nazilli Haberleri

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından Aydın'ın Nazilli ilçesinde planlı elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi.