Neslihan Karakaya

Neslihan Karakaya

muhabir
Yazarın Tüm Yazıları >

HAFTALIK BURÇ YORUMU  

A+A-

Sevgili Koçlar; bu hafta ev, aile ve ebeveynlerle ilgili konular daha fazla gündeminizde olabilir. Hayatınızda düzen kumaya devam ediyorsunuz. İş, evlilik, eğitim hayatınızda bir çok konuyla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz.

***

Sevgili Boğalar; temmuz ayı itibariyle köklü değişimler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinize zaman ayırıp ne istediğinizi bilirseniz, buna göre değişiklikleri yapmanız kolay olur. Bu hafta yapacağınız başlangıçlar, sizin hayatınızda yenilikler katmaya başlayacak.

***

Sevgili İkizler; bu hafta sosyal ortamlarda veya arkadaş ortamlarında önemli bir konuyla karşılaşabilirsiniz. Bu sizin hayatınızda deprem etkisi yaratabilir. Bu size parasal kayıplar, eş ve ortaklıkla ilgili ani bir değişim yaratacak bir konu olabilir.

***

Sevgili Yengeçler; bu hafta sizin haftanız olabilir. Yenilikler için; planlar yapın, hayaller kurun, ritüeller yapın ruhunuzu yeniliklere hazırlayın.

***

Sevgili Aslanlar; son haftalarda eğitiminizle ilgili konular da yoğun bir süreç geçirdiniz. Bu hafta da yoğun geçebilir. Eğitimle ilgili yeni konular gündeminizde olabilir. Bu yeni konular sizi gergin yapabilir. Ama bu konuyla ilgili atacağınız adımlar sizin için önemli gelişmelerin yaşanmasına neden olacak.

***

Sevgili Başaklar; arkadaşlarınızla ilgili değişimler yapmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın değiştiğini düşündünüz. Bu hafta bu konuyla ilgili muhakemeler yapabilirsiniz. Onlarla olan ilişkilerinizi düzenlemeye çalışacaksınız.

***

Sevgili Teraziler; bu hafta hayatınızda yaşanan ilişkiler konusunda, mantık ve duygusallık sizi biraz zorlayabilir. Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Mantıklı kararlar almak zor olabilir.

***

Sevgili Akrepler; son haftalarda sağlık ile ilgili konular daha fazla gündeminizdeydi. Bu hafta da sağlıkla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İş arayanlar bu hafta algılarınız açık olsun.

***

Sevgili Yaylar; bu hafta duygu ve mantık karmaşası yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta kendinizle kalmaya çalışın, ruhunuzu dinlendirin.

***

Sevgili Oğlaklar;  bu hafta evinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Bunlarla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Bu hafta ebeveynlerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Onlarla gergin anlar yaşanabilir. Sabrınızın zorlanacağı durumlarla karşılaşabilirsiniz. 

***

Sevgili Kovalar; yeni aşk arayışında olanlar, bu hafta şansınız yüksek, algılarınız açık olsun. Aşk konusunda görüşmeler yapabilirsiniz. Bu hafta duygularınızı öne çıkartın.

***

Sevgili Balıklar; son haftalarda para konusu gündeminizdeydi. Beklediğiniz paralar elinize gelebilir. Bu hafta parasal olarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde güzel gelişmeler olabilir. Var olan ilişkilerinizde ise; ciddi kararlar alabilirsiniz.

***

DİĞER YAZILARI


 

Önceki ve Sonraki Yazılar