Neslihan Karakaya

Neslihan Karakaya

muhabir
Yazarın Tüm Yazıları >

HAFTALIK BURÇ YORUMU    

A+A-

Koç Burcu: Sevgili Koçlar, geçtiğimiz haftalarda yaşadığınız gerginlikler bu hafta itibariyle bitiyor. Şimdi daha sakin ilerleyeceksiniz. Son aylarda yaşadıklarınızı düşüneceksiniz ve bunlarla ilgili yaptığınız değişimleri toparlayacaksınız.

***

Boğa Burcu: Sevgili Boğalar, bu hafta ortasında Mars burcunuzda ilerlemeye başlayacak. Bu haftadan sonra bu sizi biraz gergin yapabilir.

***

İkizler Burcu: Sevgili İkizler, duygusal hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Konulara ve olaylara duygusal baksanız da mantığını anlamaya çalışacaksınız. 

***

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler, geçen aylarda ilişkilerinizle ilgili ani gelişen konuları bu hafta muhakeme edebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili net kararları bu hafta alabilirsiniz.

***

Aslan Burcu: Sevgili Aslanlar, bu hafta iş konusu gündeminiz de olabilir. İş ile ilgili konularsa yeni adımlar atabilirsiniz. İşinizle ilgili değişimler de yaşayabilirsiniz.

***

Başak Burcu: Sevgili Başaklar, bu hafta uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Uzak yerlerden beklediğiniz haberleri de alabilirsiniz.

***

Terazi Burcu: Sevgili Teraziler, bu hafta çok fazla harcamalar yapabilirsiniz. Bu harcamalar sizi biraz zorlayabilir. Gündemiz de hukuksal konular varsa onlarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

***

Akrep Burcu: Sevgili akrepler, son haftalarda sağlıkla ilgili konular çok fazla gündeminizdeydi. Artık sevinebilirsiniz bu konular geride kalacak. Bu hafta işinizle ilgili konularda biraz yoğun olabilirsiniz. Bu durum sizi biraz sıkabilir.

***

Yay Burcu: Sevgili Yaylar, son ayların konularını toparladınız. Bu konular sizi hem psikolojik hem bedensel olarak biraz yorulmuş olabilirsiniz. Bu hafta sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz.

***

Oğlak Burcu: Sevgili Oğlaklar, bu hafta aşk hayatınızla ilgili konular daha fazla gündeminizde olmaya başlayabilir. Aşk ilişkilerinizle ilgili ciddi kararalar almak isteyeceksiniz. İlişkilerinizle duygu ve mantık karmaşası içinde kalabilirsiniz.

***

Kova burcu: Sevgili Kovalar, bu hafta ebeveynlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Onlarla ilgili yeni haberler alabilirsiniz.

***

Balık Burcu: Sevgili Balıklar, son haftalarda para konusunda çok şanlıydınız. Bu hafta ortasında parayla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

***

DİĞER YAZILARI

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar