Neslihan Karakaya

Neslihan Karakaya

muhabir
Yazarın Tüm Yazıları >

Haftalık burç yorumu 

A+A-

Koç Burcu: Sevgili Koçlar, finansla ilgili işleriniz varsa bu hafta bunlarla çok fazla meşgul olabilirsiniz. İşlerinizle ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Bu sizi biraz gergin yapabilir. Sakin olmalısınız.

***

Boğa Burcu: Sevgili Boğalar, son haftalarda evinizle alakalı değişimle yaşadınız. Ev satın alma taşınma gibi işleriniz varsa bu hafta bu işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

***

İkizler Burcu: Sevgili İkizler, bu hafta çevrenizle çok fazla iletişim kurmak zorunda kalabilirsiniz. Eylül ayı itibariyle köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Bu değişim için kendinizle baş başa kalarak çok fazla muhakeme yapabilirsiniz.

***

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler, bu hafta bazı gergin durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sakın kalmanızda fayda var.

***

Aslan Burcu: Sevgili Aslanlar, bu hafta bulunduğunuz ortamlarda güneş gibi parlayacaksınız. Bu hafta itibariyle yenilikler karşınıza çıkmaya başlayacak. Algılarınız açık olsun.

***

Başak Burcu: Sevgili Başaklar, Duygusal anlamda yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

***

Terazi Burcu: Sevgili Teraziler, son haftalarda çok fazla para harcamaya başladınız. Bu hafta harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

***

Akrep Burcu: Sevgili akrepler, bu hafta ev, aile, aşk ilişkilerinizde denge kurmaya çalışacaksanız. Bu hafta mantık ve duygusallığınız biraz karışabilir.

***

Yay Burcu: Sevgili Yaylar, Eğitimle ilgili konular bu hafta gündeminizde olabilir. Eğitiminizle alakalı görüşmeler yapabilirsiniz.

***

Oğlak Burcu: Sevgili Oğlaklar, Bu hafta duygu ve mantık karmaşası yaşayabilirsiniz. Topluluk önünde konuşma gibi ön plana çıkmanız gerekecek durumlar olabilir.

***

Kova burcu: Sevgili Kovalar, Bu hafta ebeveynlerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ev ve aile ilişkilerinizde değişimler yaşayabilirsiniz.

***

Balık Burcu: Sevgili Balıklar, Bu hafta hayatınızdaki kişilerle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılacak durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

***

DİĞER YAZILARI 

Önceki ve Sonraki Yazılar