İnal, bizi hazmedemeyenler karalama kampanyası başlattı

İnal, bizi hazmedemeyenler karalama kampanyası başlattı

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal, yüzme havuzunun ücretlendirilmesi ile ilgili alınan meclis kararını eleştirenleri topa tuttu.

A+A-

(GÜLAY ÖZTEKİN) Gelen tepkiler üzerine sosyal medyadan açıklama yapan İnal, belediye başkanı olmasını hazmedemeyenlerin karalama kampanyası başlattıklarını ileri sürdü. İnal, “Bizi hazmedemeyenlere cevabımızı hizmetlerimizle vereceğiz” dedi. 
Karacasu Belediye Meclisinin aldığı karar doğrultusunda yüzme havuzunun ücretlendirilmesi Karacasuluları ikiye böldü. Bazı kesimler karara sosyal medya üzerinden tepki gösterirken kimileri de kararın yerinde olduğu görüşünü savundu. 

ŞAŞKINLIKLA SEYREDİYORUM
Tepkiler karşısında açıklama yapma gereği duyan Belediye Başkanı Zeki İnal, kendisine yöneltilen eleştirilere sosyal medyadan yanıt verdi. Karalama kampanyası ile karşı karşıya olduğunu belirten Başkan İnal, “Karacasu’nun faydasına fikirlere kafa yormasını beklediğimiz kişilerin saçma sapan şeylerle kamuoyunu meşgul etmelerini şaşkınlıkla seyrediyorum. 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin geride kalmasına karşın hala hazmedemeyen güruhun ‘Karacasu’ya nasıl katkı sağlayabiliriz?’ diye kafa kafaya vermesi gerekirken seçilmiş mevcut başkanı karalayarak nereye varmak istediğini anlamış değilim” dedi.

KURBAĞA YUVASINA DÖNMÜŞTÜ
Çöplük ve kurbağa yuvası haline gelen havuzun temizlenip hijyenik koşullarda hizmete açıldığını kaydeden İnal, “Düne kadar kanaldan farksız olan çöplük ve kurbağa yuvası havuzun temizlenip hijyen açısından sağlık standartlarına taşınması kısa bir sürede gerçekleşti. Temizlenen havuz vatandaşın kullanımına ücretsiz olarak açıldı. Kısa bir süre sonra ailelerin de talepleri doğrultusunda ücretlendirildi. Yaşanan hadiseleri şaşkınlıkla seyrediyorum. Değerli Karacasulu hemşehrilerim yapılmak istenen karalama kampanyasını basın kanadı ile yürüten bu oyunu görecektir. Karacasu’nun faydasına işler düşüneceklerine bu tür şeylerle kamuoyunu meşgul edenlere cevabımızı yine hizmetlerimizle vereceğiz kimsenin şüphesi olmasın” diyerek kendisini eleştirenlere tepkisini ortaya koydu.


 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum