(GÜLAY ÖZTEKİN) Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt'un kestiği kurdele ile hizmete giren İsmail Işık Unlu Mamullerinin açılış törenine İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Gökhan Duran, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Agah Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Karadağ, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zühtü Şengün ile vatandaşlar katıldı. Hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulunan Kaymakam Kurt, kaliteden ödün vermeden hijyen koşullarda hizmet vermesi tavsiyesinde bulunup bol kazançlar diledi.
ZENGİN ÇEŞİDİYLE KUYUCAKLILARIN HİZMETİNDE
İşletmeciliğini tatlı ve pasta ustası İsmail Işık’ın yaptığı aile şirketi olan İsmail Işık Unlu Mamulleri, kahvaltılık, ekmek çeşitleri, simit, boyöz, kek, ekler, börek ve tatlı çeşitlerinden kuru ve yaş pastalara kadar birbirinden leziz unlu mamullerin yanı sıra tost, hamburger, menemen gibi zengin çeşitleriyle Kuyucaklıların hizmetine girdi.
İSTANBUL’UN LEZZETLERİNİ GETİRDİ
İstanbul’da ünlü pastane, restoran ve kafeterya imalathanelerinde çalıştıktan sonra memleketi Kuyucak’a pasta ve tatlı ustası olarak dönüp kendi adını taşıyan imalathane ve satış mağazasını açan İsmail Işık, “İstanbul’un lezzetlerini Kuyucak’a getirdim. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetten ve kaliteden ödün vermeden hijyenik koşullarda günlük taze ürünlerle halkımızı buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.
Ablası Sevgi ve eniştesi Ferit Özdemir ile birlikte işleteceği aile şirketine tüm halkı beklediğini kaydeden Işık, doğum günü nişan gibi özel günlerde ek ücret talep etmeden organizasyon yapacaklarını ve özel sipariş alındığını belirterek, "İmalathanemiz Kuyucak Belediyesi Kapalı Pazar yerinde olup buradaki satış mağazamızla birlikte iki ayrı yerde hizmet veriyoruz” diyerek Kuyucaklıların hizmetinde olmaktan ayrıca gurur duyduklarını ifade etti.

ismail-isik-unlu-mamulleri-kuyucaklilarin-hizmetinde-103827-7dbdd9d0635e694c09ee3e39c61b596d.jpgismail-isik-unlu-mamulleri-kuyucaklilarin-hizmetinde-103827-7e7cbcf645a6e0bfe29d6d6a6a9519ff.jpgismail-isik-unlu-mamulleri-kuyucaklilarin-hizmetinde-103827-235871532c3e034eff6712aeaa0ae4b3.jpg

Kaynak: GÜLAY ÖZTEKİN