Isuzu Pikap Modellerine Özel Kampanyalı Satışlar Başladı

Isuzu, pikap segmentindeki başarılı modellerini, cazip kampanyalı fiyatlarla tüketiciyle buluşturuyor. 1 Haziran 2024 tarihinden itibaren geçerli olacak olan yeni fiyat listesi, ÖTV ve KDV dahil (%20) olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyatlar, Isuzu'nun çeşitli modelleri için önerilen perakende satış fiyatlarını içermektedir. Bu yeni fiyat listesiyle birlikte, Isuzu D-MAX serisinin farklı donanım ve özelliklere sahip versiyonlarına dair güncel fiyatları aşağıda bulabilirsiniz:

Yaz Aylarında Uykusuzluğun Psikolojik Etkileri ve Çözüm Yolları Yaz Aylarında Uykusuzluğun Psikolojik Etkileri ve Çözüm Yolları
  • Isuzu D-MAX 4x4 V-CROSS AT modeli için 2.598.700 TL,
  • Isuzu D-MAX 4x4 V-JOY AT modeli için 2.537.700 TL,
  • Isuzu D-MAX 4x4 V-LIFE MT modeli için 2.327.300 TL,
  • Isuzu D-MAX 4x4 V-GO MT modeli için 2.277.900 TL,
  • Isuzu D-MAX 4x2 V-LIFE AT modeli için 2.219.600 TL,
  • Isuzu D-MAX 4x2 V-LIFE MT modeli için 2.080.200 TL,
  • Isuzu D-MAX 4x2 V-GO MT modeli için 2.029.400 TL.

Fiyat Listesi Detayları ve Geçerlilik Süresi

Belirtilen fiyatlar, 2024 model yılı için önerilen ve tavsiye edilen liste fiyatlarıdır ve 1 Haziran 2024 tarihinden itibaren yeni bir duyuru yapılana kadar geçerli olacaktır. Bu fiyatlar sadece bilgilendirme amaçlı sunulmuş olup, asgari veya sabit bir fiyat listesi olarak kabul edilmemelidir. Ayrıca, tavsiye edilen liste fiyatları motorlu taşıtlar vergisi (MTV) ve trafik sigortası dışındadır. Araç fiyatları, seçilen opsiyonlara ve eklenen özelliklere göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Güncellemeleri ve Sorumluluklar

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., araçların fiyatları, teknik özellikleri ve renk seçeneklerinde önceden haber verilmeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, vergi oranları, fonlar ve KDV'deki olası değişiklikler, fiyat listesine doğrudan yansıtılacaktır. Fatura tarihi itibarıyla yürürlükte olan fiyat listesi geçerli olacak olup, bu liste bir önceki fiyat listesini geçersiz kılar. Yazım hatalarından kaynaklanan fiyat farklılıklarından dolayı Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Haber Merkezi