İYİ Partili Kurt, "Çerçioğlu Karacasu'ya Küsmemeli"

İYİ Partili Kurt, "Çerçioğlu Karacasu'ya Küsmemeli"

Millet İttifakı Karacasu Belediye Meclis üyesi İYİ Partili Nail Kurt, ilçe seçim Kurulu Başkanlığı'ndan mazbatasını aldı.

A+A-

(GÜLAY ÖZTEKİN) Seçimlerin ardından Karacasu’da sandıktan 2. çıkan Özlem Çerçioğlu’na seslenen Kurt, “Karacasu’nun Özlem’e, Özlem’in de Karacasu’ya ihtiyacı var. Özlem, Karacasu’ya küsüp şimdiye kadar verdiği emekleri zayi etmemelidir” dedi. 
31 Mart yerel seçimlerinde Karacasu'da sandıktan rakibi Mustafa Savaş’tan 430 oy eksik alarak ikinci çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Karacasu’ya büyük emeği ve hizmetlerinin olduğunu söyleyen Belediye Meclis Üyesi Nail Kurt, açık yüreklilikle Özlem Çerçioğlu'na olan sevgisini saygısını ifade etti. Kurt, “Özlem Çerçioğlu 400 oy eksik aldım diye şimdiye kadar Karacasu’daki verdiği emekleri zayi etmemesi gerekir. Etmeyeceğini umuyorum. Çerçioğlu’nun iyi niyetli, Karacasu sevdalısı, yaylalarını, Afrodisias’ı, her şeyi sevdiğini biliyorum. Özlem’e güveniyorum. İyi Partili meclis üyesi olarak her zaman Özlem’in yanındayız. Özlemi seviyoruz.  Özlem'siz Karacasu olmaz. Özlem Karacasusuz olmaz” dedi.  

ÇERÇİOĞLU BU GEMİNİN AMİRALİ 
Dağında, taşında, ovasında, yaylasında Özlem’in eli, emeği, ayağı, izi olduğunu belirterek Çerçioğlu’nun ufak tefek şeylere kızıp Karacasu’dan elini ayağını çekmemesi gerektiğinin altını çizen Kurt, “Onun yolunu gözleyen bir sürü çoluk çocuk var. Biz de Özlem’e güvenip bu işe soyunduk. Özlem bu geminin amirali. Biz amiralimize güveniyoruz. Bizi mahcup etmez, yarı yolda bırakmaz. Bizim elimizi boşa çıkarmaz. Onun varlığı bize güç kuvvet verecek. Biz onun varlığı ile hizmetlerimize devam ettireceğiz. Yeni bir siyasetçi olarak Özlem'siz biz bu işi başaramayız” diye konuştu. 

VATANDAŞ HİZMETE BAKMAMIŞ 
Seçimle ilgili değerlendirmede bulunan Kurt, “Seçimin kazananı MHP, kaybedeni AK Parti’dir. AK Parti’nin iki meclis üyesi var. Oysa seçime kendi başına girse bundan fazla oy alırdı. Millet İttifakı ise oylarını korudu. CHP, 10 yıllık metal yorgunluğunun faturasını ödedi. Yapılan hizmete bakmamış vatandaş. Halbuki yapılan hizmetlere bakarsan süper hizmetler var. Vatandaş bireysel değerlendirmelere, insani ilişkilere bakarak oyunu vermiş. Hizmete bakılırsa CHP’nin hiç yıkılmaması gerekirdi. Çok güzel hizmetler gördüm ben. Alemler’de, Bingeç’te daha önce eşek girmeyen yerlere yol götürülmüş” ifadelerini kullandı. 

ÖZLEMLE İYİ TEMAS İÇİNDE OLMALILAR
Kurt, “Bundan sonra eğer Özlem ile düzgün temas kurmazlarsa bunun ceremesini Zeki İnal çeker ilerleyen günlerde. Kimsenin Karacasu’ya sıkıntı çektirmeye hakkı yok. Herkes elinden geleni yapmalı. Bizden değil deyip hizmet gitmezse Zeki de, Karacasu da kaybeder” şeklinde değerlendirmede bulundu. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.