(ŞERMİN ÇOLAK) Geçtiğimiz günlerde Aydın’ın Efeler ilçesinde, yolda gördüğü yaralı köpeği aracına alıp Veteriner Fakültesi’ne götüren ve bu kapsamda Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından ‘Ayın Şoförü’ seçilen Okan Can, Kaptanlar Kulübü Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri Şehiriçi kategorisinde yarışıyor.

Kaptanlar Kulübü Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri’nde, Türkiye’nin her yerinde şoförlük yapan adaylar yarışmaya başladı. Aydın’ı ise yardımsever şoför Okan Can temsil edecek.

Hatırlanacağı üzere Şoför Can, Aydın İzmir Karayolu üzerinde bir aracın çarpması sonucu yaralı halde yolda kenarında yatan köpeği minibüse almış ve daha sonra kucağında Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Veteriner Fakültesi’ne götürüp tedavi ettirmişti.

Şehiriçi kategorisinde 6 aday arasında tek Aydınlı olan Okan Can, Aydınlı hemşerilerinden oy ve destek bekliyor. Kaptanlar Kulübü Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri için oylamalar 17 Mayıs’a kadar devam edecek. Okan Can’a oy vererek destek olmak isteyenler http://www.kaptanlarkulubu.org/halk-oylamasi adresinden oy kullanabilecek.


Kaynak: ŞERMİN ÇOLAK