Karacasu Belediyesi’nde değişim rüzgarı

Karacasu Belediyesi’nde değişim rüzgarı

Karacasu Belediye’sinde bazı müdür ve memurların görev yerlerinde değişikliğe gidildi.

A+A-

(GÜLAY ÖZTEKİN) Görülen lüzum üzerine değişikliğe gidildiğini belirten Belediye Başkanı Zeki İnal yeni görevlerinde personellere başarılar diledi.


Yerel seçimlerin ardından Belediye Başkanlığı koltuğunu devralan Zeki İnal bazı müdürlerin ve memurların görevlerinde değişikliğe gitti. Karacasu Belediyesinde uzun yıllardır Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Aysun Özen, Muhtarlık Müdürü oldu. Özen’den boşalan Mali Hizmetler Müdürlüğü kadrosuna ise kimin dolduracağı henüz netlik kazanmazken, asli kadrosu Mali Hizmetler Müdürlüğü olan Güngör Çelik’in adı geçtiği bilgisine ulaşıldı. Geçtiğimiz yıl Temizlik İşleri Müdürlüğü kadrosunda iken Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile çıkarılan Muhtarlık Müdürü olarak atanan Yeniceli Nuri Ceylan, geçtiğimiz hafta 18 Mayıs’ta emekli edilen Mustafa Meral’den boşalan Zabıta Müdürlüğü’ne vekaleten atandı. 
Muhasebe Müdürlüğü’ne Emlak Servisi’nde görevli Arzu Dönmez atanırken, asli kadrosu Mali Hizmetler Müdürlüğü olan Satın Alma Birimi’nde görevli Güngör Çelik’in izinli olması nedeniyle hangi müdürlük kadrosunda çalışacağı henüz netleşmediği öğrenildi. 

Mali Hizmetler Satın Alma Birimi’nde görevli devlet memurları Ali Öztekin, Gelir Servisine;  tekniker Yener Kazak’ın eski görev yeri olan Fen İşleri Müdürlüğü’ne geri atandığı bildirildi.  Güngör Çelik’ten boşalan Mali Hizmetler Satın Alma Birimi’ne Yenice Mahallesi’nde tahsildar olarak çalışan İbrahim Türkeş’in getirildiği öğrenildi. 
GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE 
Belediye Başkanı Zeki İnal, görülen lüzum üzerine değişiklik yaptıklarını belirterek, “Arkadaşlarımızın yeni görevlerinde daha verimli ve başarılı olacağını inanıyorum. Aysun Özen Muhtarlık Müdürlüğü’ne hemen ısındı ve muhtarlarla iyi bir diyalog kurdu. Her belediye başkanının yaptığı rutin bir değişiklik. Görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. 


Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.