Karacasu Belediye Meclisi, çok sayıda tartışmalı karar almasıyla dikkat çekiyor. Ekonomik gerekçelerle yapılan zamlar ve satışlar vatandaştan tepki topluyor. 
Büyükşehir Belediyesi'nden devralınarak işletilmeye başlanan yüzme havuzu için istenen 100 TL'lik giriş ücreti de vatandaşların en çok tepki gösteridiği konuların başında yer alıyor.

Karacasu Kaymakamı Gündoğdu'dan sağlık personellerine teşekkür Karacasu Kaymakamı Gündoğdu'dan sağlık personellerine teşekkür

Whatsapp Image 2024 06 27 At 18.26.37
TEPKİLER ÜZERİNE YENİDEN GÖRÜŞÜLECEK
MHP eski İlçe Başkanı Murat Uysal'ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma gelen tepkiler ve Aydın Hedef Gazetesi'nde yer alan haberlerin ardından giriş ücreti yeniden değerlendirilecek.
Temmuz aylarını tatil yaparak geçiren Meclis, gelen tepkiler üzerine olağanüstü toplanarak havuz giriş ücretini görüşecek. 
Olağanüstü toplantıda ayrıca, yine belediyenin işlettiği Yaylalı Mahallesi'nde bulunan çay bahçesinin fiyat tarifnamesi ile pazar yerleri ve yol kenarlarında satış yapan esnafın işgaliye bedelleri de belirlenecek. 
Belediye Meclisi'nin fiyat belirleme toplantısı 28 Haziran Cuma günü saat 16.00'da yapılacak. 

Whatsapp Image 2024 06 27 At 18.26.37 (1)
BELEDİYE KREŞİ KAPATILIYOR
Öte yandan ilçede 4 yıldır eğitim veren Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi'nin de ekonomik gerekçelerle kapatılacağı öğrenildi.
Kararın duyulmasının ardından çocuklarını okula gönderen veliler başta olmak üzere çok sayıda kişi duruma tepki gösterdi.

Muhabir: Mine Eren