Kuşadası kamuoyunu sahte hesaplarla aldatamazsınız

Kuşadası kamuoyunu sahte hesaplarla aldatamazsınız

​​​​​​​Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, bazı sosyal medya hesapları aracılığıyla Kuşadası kamuoyunu yanıltmaya yönelik yapılan paylaşımlara tepki gösterdi.

A+A-

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Günel, “Kuşadası kamuoyunu sahte hesaplarla aldatamazsınız” dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, sosyal medyada sahte hesaplarla yapılan ve belediye tarafından yapılan hizmetleri hedef alan paylaşımlarla ilgili yaptığı açıklamada “Son günlerde bazı sosyal platformlarda şahsımı, belediyemizi ve hizmetlerimizi hedef alan, art niyetli olduğu aşikâr paylaşımların yer alması üzerine, hemşehrilerimizi ve kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacıyla bu açıklamanın yapılması zorunluluğu doğmuştur” dedi.

HESAPLARIN KİMLERE AİT OLDUĞU TESPİT EDİLMİŞTİR
Açıklamasında “Kuşadası Belediyesi olarak en önem verdiğimiz konuların başında gelen ve taviz vermemizin asla mümkün olmadığı ‘sosyal belediyecilik’ anlayışımızı hedef alan söz konusu paylaşımların gerçekle uzaktan yakından ilişkisi bulunmamaktadır” ifadelerini kullanan Başkan Günel, “Özellikle hiçbir şekilde gerçeklerle ilgisi bulunmayan paylaşımlar yaparak hizmet ettikleri karanlık düşüncelere ve kalemlere asla müsaade etmeyeceğiz. Sahte sosyal medya hesaplarının tamamının kimlere ait olduğu tespit edilmiştir. Kuşadası kamuoyu tarafından da bilinen bu kişiler itibar görmemektedir” ifadelerini kullandı.

YARDIMLAR ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE DE DEVAM EDECEKTİR
Görev süresi boyunca ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çaba gösterdiklerinin altını çizen Günel, “Bizler gerek sahip olduğumuz dünya görüşü ve ahlaki anlayış, gerekse de dayanışma ruhuna duyduğumuz inanç nedeniyle hiçbir hemşehrimizi yalnız bırakmıyor, ihtiyaç duyduğu her alanda yetki ve olanaklarımız dâhilinde elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Sosyal Yardım İşler Müdürlüğümüz aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere ayni ve nakdi yardımlarda bulunuyoruz. Söz konusu paylaşımlarda adı geçen aileye de düzenli olarak gerekli ayni yardımlar yapılmakta olup önümüzdeki süreçte de devam edecektir” dedi.

GÜZEL BİR GELECEK, GÜÇLÜ KUŞADASI
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Güzel bir gelecek, güçlü Kuşadası” hedefi ile başladıkları ve yaşama geçirdikleri önemli hizmetlerle 11 ayı geride bıraktıklarını bu süreçte, sahte hesaplar aracılığıyla belediyeyi hedef alan bu tip spekülasyonların, kamuoyunu yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye yönelttiğini belirterek, “Hemşehrilerimizin ve Kuşadası kamuoyunun, sunulan hizmetleri göz ardı etmeye, karalamaya, kurumumuz ve şahsım hakkımda olumsuz bir algı oluşturmaya yönelik bu tip paylaşımlara itibar etmeyeceğine duyduğum inançla, çalışmalarımızı ‘insan odaklı, kaliteli ve eşit hizmet’ anlayışı ile sürdüreceğimizi bir kez daha tekrarlamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.