Aydın Jandarması Milli Park’ta nöbette Aydın Jandarması Milli Park’ta nöbette

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle saat 09.00’da sahilde bulunan Atatürk Anıtı’na, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ramazan Oğuz Verim tarafından çelenk sunuldu. Sonrasında kutlama programı, Özer Türk Stadı’nda devam etti.

aw207775-01.jpg

YOĞUN KATILIM

Kutlama programına, Kuşadası Kaymakamı İbrahim Keklik, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Berksoy, Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ataman, belediye meclis üyeleri, kentte görev yapan idari ve mülki amirler, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Kuşadası’nın Fransa’daki kardeş şehri olan Creil’den gelen heyet ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

aw207775-03.jpg

GÖSTERİLER BEĞENİ TOPLADI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan etkinlikte Kaymakam Keklik ve Başkan Günel, katılımcıların bayramını kutladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapılırken, dans ve jimnastik gösterileri sahne aldı. Lise öğrencilerinin okuduğu “Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve Gençliğin Ata’ya Cevabı” büyük beğeni topladı.
aw207775-06.jpg

GENÇLİK KORTEJİ

Öte yandan Kuşadası’nda kutlamalar kapsamında bugün saat 17.00’de Kısmet Otel Kavşağı’ndan İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’na kadar Gençlik Korteji'ne imza atılacak. Sonrasında saat 20.45’te belediye hizmet binası önünde, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Bölümü Ekin Dans Topluluğu tarafından “Bu 100den” adlı dans tiyatrosu gösterime sunulacak.

aw207775-05.jpg

aw207775-04.jpg

aw207775-02.jpg

Kaynak: İhlas Haber Ajansı