Aydın'da 'tırmanışı' sevdiriyorlar! 4 milli sporcuya ulaştılar Aydın'da 'tırmanışı' sevdiriyorlar! 4 milli sporcuya ulaştılar

Bölgesel Amatör lig ekiplerinden Kuyucakspor Başkanı Akif Tekin, kulübün yaklaşan kongresi öncesi aday olmayacağını açıkladı. 
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Tekin, kulübün sahipsiz bırakıldığını ifade ederek belediye yönetimi ve siyasilere yüklendi. 

Kuyucakspordan Belediyeye Sert Tepki Baskan Tekin Tahammul Edemiyorum 480739 Fec91850B7Fa37Cb46D02Df81E63E003

"TAHAMMÜL EDEMİYORUM"
Tekin, "Kuyucakspor'da siyaset yapmadım, yaptırmadım. Hiçbir arkadaşım da siyaset yapmadı. Zira Kuyucakspor bir spor kulübü. Kuyucak'ta yaşayan siyasi görüşü ne olursa olsun herkesin ortak değeri. Fakat siyaset meydanında Kuyucakspor'un formasını adını kullanarak şov yapanların bunun üzerinden siyasi rant elde edenlerin bugün sessizliğe gömülmelerine üç maymunu oynamalarına tahammül edemiyorum" ifadelerini kullandı.

Kuyucakspordan Belediyeye Sert Tepki Baskan Tekin Tahammul Edemiyorum 480739 E01F337398E80E6E9D32Eece5E81C308

"KUYUCAK YAPTIĞINIZ ŞOVUN KARŞILIĞINI BEKLİYOR"
Belediye Başkanı Uğur Doğanca'dan yaklaşık bir aydır randevu talep ettiğini söyleyen Tekin, "Kuyucakspor adına istenen randevuya tam 1 aydır cevap alamamış olmamız bize değil Kuyucakspor'a, Kuyucak halkına yapılmış bir haksızlıktır. Forma ile yaptığınız şovun karşılığını bütün Kuyucakspor taraftarı, Kuyucak halkı bekliyor. Daha iyilerini yapmanız dileklerimle" dedi.

Muhabir: Mine Eren