Geçtiğimiz 10 Haziran’da Didim Akköy Mahallesi’nde meydana gelen kazada virajı alamayan otomobil, yol kenarında bulunan işyerindeki meyve tezgahına çarptı. Yaşanan talih kaza sonucunda tezgahta satış yapan iş yeri sahibi Didimli sevilen isimlerden Esen Dünyagören (51) hayatını kaybederken, yaralanan eşi Kerim Dünyagören (56) ise tedavi amacıyla hastaneye kaldırıldı. Bayramlaşma ve bir dizi temaslarda bulunmak üzere Didim’e gelen MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, Kerim Dünyagören’i tedavi gördüğü hastanede, beraberindeki MHP Didim İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç, AK Parti İlçe Başkanı Sabahattin Akkuş ve belediye meclis üyeleriyle birlikte ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Müftü Güneş yatılı Kur'an kursunu ziyaret etti Müftü Güneş yatılı Kur'an kursunu ziyaret etti

Mhpli Aliciktan Gecmis Olsun Ziyareti Aydindaki Kazada Yaralanan Acili Esin Tedavisi Suruyor 480075 14E834A733B1E35B0757910E39Defbbd

Ziyarette eşi Esen Dünyagören’in acı kaybı nedeniyle de Kerim Dünyagören’e başsağlığı da dileyen Başkan Alıcık, kendisinden bir isteği olup olmadığını da sordu. Dünyagören’e tez zamanda sağlığına kavuşması için duacı olduklarını da söyleyen Başkan Alıcık, sabır ve metanet temennisinde de bulundu. Hastanedeki doktorlardan da bilgi alan Alıcık, genel sağlık durumunun günden güne daha da iyiye gittiğini öğrendiği Dünyagören’e acil şifalar dileyerek ziyaretini noktaladı. 

Muhabir: Murat Tan