Nazilli'de vatandaşların beklediği tarih belli oldu! Hizmete başlıyor Nazilli'de vatandaşların beklediği tarih belli oldu! Hizmete başlıyor

Nazilli Belediyesi bünyesinde bulunan NAZBEL A.Ş’ye bağlı Mezbaha Tesisleri, Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik’in kararıyla kapatılıyor. 
Belediye Başkan Yardımcıları Kadir Mutlu ve Selahattin Yılmaz, konuyla ilgili detaylı bilgiye sahip olmadıklarını söylerken tesisin 1 Temmuz pazartesi gününden itibaren kapanacağını doğruladı.

Whatsapp Image 2024 06 29 At 19.58.11
BEYİN TAKIMININ BİLGİSİ YOK
Başkan Tetik’in sağ kolu Selahattin Yılmaz, “Bilgim var ama sebebini bilmiyorum. Geçici bir süre kapatıldığını söyledi. Ben kendisiyle bu akşam görüşeceğim o zaman detaylı bilgileri edineceğim şu an ne söylesem yalan olur.” dedi.
Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu ise, “Başkan bey geçici süre diye bir karar almış. Bana bağlı olmadığı için o konuda net bir bilgim yok. NAZBEL’e bağlı orası. O nedenle çok detaylı bilgim yok. Pazartesi açıklama yapılır. Uygulama pazartesi gününden sonra başlayacak.” ifadesini kullandı.
TADİLAT GEREKÇESİYLE
Başkan Tetik’in beyin takımından bağımsız aldığı kararın tesislerde yapılacak tadilat ve revizyon çalışması nedeniyle alındığı öğrenilirken, mezbahanın tekrar ne zaman açılacağı ise merak konusu oldu.

Muhabir: Mine Eren