Nazilli Belediyesi’nden personel alımı

Nazilli Belediyesi’nden personel alımı

Nazilli Belediyesi’ne bağlı NAZBEL, çok sayıda personel alımı yapacak. Alımlar için başvurular 30 Temmuz – 1 Ağustos tarihlerinde yapılacak.

A+A-

(ALPER ŞENDERE) Nazilli Belediyesi iştiraki NAZBEL A.Ş., 5 farklı kadrodan daimi kadroda personel alımı yapacak. Başvuruların 30 Temmuz Salı günü başlayacağı işçi alımlarında adaylar 1 Ağustos Perşembe gününe kadar başvurularını gerçekleştirebilecek.

YÖNETİCİ SEKRETERİ/ASİSTANI ALINACAK
NAZBEL’e yapılacak alımlarda 1 adet yönetici sekreteri/asistanı alınacak. En az lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği alımda en az 1 yıl, tercihen insan kaynakları ve muhasebe alanında, deneyim şartı aranıyor.

4 BEDEN İŞÇİSİ ALIMI YAPILACAK
NAZBEL A.Ş. alım ilanına göre 4 adet beden işçisi istihdam edilecek. En az ilkokul mezunu adayların başvuruda bulunabileceği alımlarda adaylardan 1 yıl deneyim süresi şartı aranıyor. Öte yandan başvuruda bulunacak adayların Nazilli’de ikamet ediyor olması şartı aranıyor. Ayrıca beden işçisi alımında adayın arazide çalışmasına engel bir durumunun olmaması gerekiyor.

6 BÜRO İŞÇİSİ ALINACAK
Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere en çok alım yapılacak kadro büro işçi olarak belirtildi. Büroda çalışmasına engel bir durum olmayan adaylardan en az lise mezunları başvuruda bulunabilecek. Herhangi bir deneyim şartının olmadığı büro işçisi alımında Nazilli’de ikamet ediyor olmak aranan şartlar arasında.

3 AŞÇI YARDIMCISI VE 1 KASAP ALINACAK
Nazilli Belediyesi işçi alım ilanında 3 adet aşçı yardımcısı, 1 adet kasap alımı yapılacak. Aşçı yardımcısı kadrosunda görev almak için en az 5 yıl deneyime sahip olunması ve aşçılık belgesine (aşçı, aşçılık, yiyecek hazırlama ve pişirme belgelerinden biri) sahip olunması gerekiyor. Gerekli şartları sağlayan en az ortaokul mezunu adaylar başvurularını istenilen belgeleri sunarak gerçekleştirebilecek.

Kasap alımında da en az ortaokul mezunu adayların başvuruları geçerli olacak. En az 3 yıl deneyime sahip adayların başvuruda bulunabileceği alımda ayrıca ‘Et ve Et Ürünleri İşleme’ belgesine sahip olunması ve arazide çalışmasına engel bir durumunun olmaması gerekiyor.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Nazilli Belediyesi işçi alımlarına başvurmak isteyen adaylarda istene özel şartların yanında tüm adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde: T.C. vatandaşı olmak; medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak; 18 yaşını bitirmiş olmak; kamu haklarından mahrum bulunmamak; Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kassten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevini kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER
Başvuruların geçerli olması için adaylardan alanlarıyla ilgili istenilen belgelere ek olarak nüfus cüzdanı fotokopisi; güvenlik soruşturması/arşiv araştırması formu (mülakatta başarı olanlardan istenecek) ve İŞKUR iş arayan belgesi istenecek. Bu nedenle adayların İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekiyor.NASIL BAŞVURULUR?
Gerekli şartları taşıyan ve Nazilli Belediyesi’ne bağlı NAZBEL’de çalışmak isteyen adaylar başvuru tarihlerinde işlemlerini Yeni Mahalle Hürriyet Caddesi No:180 Nazilli/Aydın adresinden gerçekleştirebilecek. Başvuruları geçerli olan adaylar 2 Ağustos Cuma günü saat 10.30’da mülakata girecek.  

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum