Nazilli’de o okul yıkılıyor Nazilli’de o okul yıkılıyor

31 Mart Yerel Seçimleri'nde Nazilli Belediyesi'nde başkanlık koltuğuna oturan CHP'li Ertuğrul Tetik, belediye içerisindeki yapılanmasını sürdürüyor. Bir türlü doğru ismin bulunamadığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'ne de böylelikle yeni isim atanmış oldu.

Whatsapp Image 2024 07 09 At 15.05.14

YENİ MÜDÜR GÖER OLDU

Bir süredir vekaleten İmar ve Şehircilik Müdürü görevini yürüten Erkan Taytaş'ın yerine Tamer Göer, yeni müdür olarak atandı. Göer'e görevinin tebliğ edildiği ve önümüzdeki günlerde masa başı yapacağı öğrenildi. Öte yandan Göer, 2019 yılında göreve gelen Kürşat Engin Özcan döneminde de İmar ve Şehircilik Müdürü olarak görev yapıyordu.

DOĞRU İSİM BULUNAMIYORDU

Geçtiğimiz sene Göer'in görevinden affını istemesinin ardından yerine Murat Benzet atanmış, Benzet de bir süre sonra görevden alınınca yerine İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne Işıl Karasulu getirilmişti. Başkan Tetik’in döneminde gidilen kadro değişikliğinde de geçtiğimiz aylarda görevden alınan Karasulu’nun yerine Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Özkan getirilmişti. Bir süre vekaleten İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne bakan İbrahim Özkan’ın yerine ise Erkan Taytaş yine vekaleten atanmıştı.

Muhabir: Mustafa Akgün