(SİMGE ATA) Nazilli’nin yıllardır beklediği TOKİ için ilk adım atıldı. Pınarbaşı Mahallesi Topandağ mevkiinde hazine ve Nazilli Belediyesi’ne ait 188 dönüm arazi düzenlenen devir teslim töreniyle TOKİ’ye devredildi. Nazilli Tapu Müdürlüğü’nde yapılan devir teslim törenine AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İstanbul Emlak Dairesi Başkanlığı Uzmanı Erkan Ersoy, Tapu Müdürü Sezgi Çelik, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak ve Emekliler Derneği Başkanı Faruk Baştepe katıldı. Devir teslim protokolü yapılan konutlar için yakın zamanda imar çalışmalarının başlayacağı öğrenildi.

2020'YE TESLİM
AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, hükümetin sosyal devlet anlayışıyla TOKİ ile birçok çalışma yaptığını belirterek, "Nazilli’de ilkine imza attığımız bu projede önemli olan bölgenin zemin yapısı. Bu esnada talepleri de alacağız. İnşaat çalışmaları bu yıl içinde başlayacak ve önümüzdeki yıl teslim edileceğini düşünüyorum" dedi.
"Tüm paydaşlar bir araya gelerek ilçemize güzel bir hizmet kazandıracağız" diyen başkan Alıcık, ilk konutlar için atılan adımın Nazilli'ye hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: SİMGE ATA