(SİMGE ATA) İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın ve millet ittifakı üyelerinin büyük bir başarıya imza attığını söyleyerek "Nazilli'deki kıvılcım tüm Türkiye'ye alev olarak yayılacaktır. Nazilli'yi referans kaynağı olarak göstereceğiz" dedi.

İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk, Nazilli Belediye Başkanı İYİ Partili Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti. İYİ Parti'nin kurulduğundan bu yana 2 seçimde de büyük başarılar elde ettiğini söyleyen Genel Başkan Öztürk, Nazilli'deki zaferin güzel bir örnek teşkil ettiğini aktardı.

"OYLARI HİZMETLE ARTTIRACAĞIZ"
İYİ Partili misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Özcan, makamında kabul ettiği heyetle yaklaşık bir saat sohbet etti. Özcan yerel seçimlerde hem İYİ Parti'nin hem de CHP örgütünün çok çalıştığını, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun da Nazilli'nin kazanılmasında önemli rol oynadığını ifade ederek, "Millet İttifakı burada gerçekten vücut buldu. Siyasi hatalarımız olabilir ama doğruyu da yaptık. İlçemizin geleceğini kurtarmaya çalıştık. Herkes canhıraş çalıştı. Bundan sonraki hedefimiz hizmetlerimizle oylarımızı artırmak" dedi.

NAZİLLİ'Yİ REFERANS GÖSTERECEKLER
İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk seçim zaferinden dolayı Başkan Özcan'ı ve tüm teşkilatı tebrik ederek, partinin kısa bir zaman önce kurulmasına rağmen büyük başarılara imza attığını dile getirdi. Öztürk, "Eğri başı kılıç biçer. Biz boyun eğmeyenlerdeniz. 24 Haziran'da da, 31 Mart'ta da teşkilatlarımız başarı elde etti. Onca hakarete ve suçlamaya rağmen de sonunda kucaklaştık. Bizler İYİ Parti Gençlik Kolları olarak, ana kademe ve teşkilatlar olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, Genel Başkanımız Meral Akşener'in liderliğinde engelleri aşa aşa yol yürümeye devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki Allah adildir. Çalışana verir. Bu çerçevede Nazilli'deki kıvılcım tüm Türkiye'ye alev olarak yayılacaktır. Bir sonraki seçime geldiğimizde 'Nazilli'de yaptık, buralarda da yapabiliriz' diyeceğiz. Nazilli'yi referans kaynağı olarak göstereceğiz.

"İMAMOĞLU İÇİN OY İSTEYECEĞİZ"
Ziyaretin sonunda Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilen İstanbul seçimlerine de değinen Başkan Özcan, "İstanbul’da ittifak adayımızın seçimi kazanması çok önemli. Biz de hazırlıklarımızı yapıyoruz. Üzerimize düşen ne varsa katkı sunmak isteriz. İstanbul’daki tanıdıklarımızdan Ekrem İmamoğlu için oy isteyeceğiz" şeklinde konuştu.
Genel Başkan Burak Öztürk'e ziyarette İYİ Parti İl Gençlik Kolları Başkanı İsmail Tabak, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Gamze Gül Çağlayan ve partinin yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Başkan Özcan, Öztürk'e ziyaretin anısına efe figürlü heykel hediye etti.

nazillideki-kivilcim-turkiyeye-alev-olacak-106008-5c8562df85c1c919e0a65b4974c7cf6d.jpgnazillideki-kivilcim-turkiyeye-alev-olacak-106008-7d34ebe7142be84470652699a6371a42.jpgnazillideki-kivilcim-turkiyeye-alev-olacak-106008-b16f96eb5498195c7b3834fff27bc4fc.jpgnazillideki-kivilcim-turkiyeye-alev-olacak-106008-e83d48d7aa0504a7878973f6ddd4de9b.jpg

Kaynak: ŞERMİN ÇOLAK