Nazillili müteahhitler dernek kurdu

Nazillili müteahhitler dernek kurdu

Nazilli'de müteahhitlik sektöründe faaliyet gösteren isimler Nazilli Müteahhitleri Derneği (NAMDER) çatısı altında bir araya geldi.

A+A-

AYŞE AKTAŞ - Kuruluş işlemleri sona eren ve faaliyete geçen NAMDER’de görev dağılımı yapıldı.

Nazillili müteahhitler, Remzi Erdemci ve Gürdal Yüzügüler’in öncülüğünde bir araya gelerek dernekleşme kararı aldı. Bu kararın ardından inşaat firması sahipleri ve müteahhitler evraklarını tamamlayıp resmi başvuruyu geçtiğimiz günlerde tamamladı. Aralarında Remzi Erdemci, Cavit Yenipazarlı, Erkan Abbasoğlu, Fatih Çetin, Erdal Çınar, Erkan Erkoç, Erol Doğan, Muhammet İskender ve Gürdal Yüzügüler gibi isimlerin yer aldığı Nazilli Müteahhitler Derneği’nde görev dağılımı da yapıldı.  Buna göre derneğin kurucu başkanlığını sektörün önde gelen isimlerinden olan Remzi Erdemci üstlendi.

Remzi Erdemci’nin başkanlığında oluşturulan Yönetim Kurulunda Cavit Yenipazarlı, Erkan Erkoç ve Erkan Abbasoğlu başkan yardımcısı olarak görev aldı. Diğer yönetim kurulu üyeleri ise Ticari Birim Başkanı Ömer Pamuk, Teşkilatlandırma Birim Başkanı Fatih Çetin, Genel Sekreter Muhammet İskender, Teknik Ar-Ge Birim Başkanı Serhat Oymak, Disiplin Kurulu Yakup Polat ve Memduh Genç, Hukuk ve Basın Danışmanı Mehmet Akgül, Ticari Birim Başkan Yardımcısı Kurtuluş İzgü, Teşkilatlandırma Birim Başkan Yardımcısı Erdal Çınar, Genel Sekreter Yardımcısı Onur Taşkoparan ve Teknik Birim Başkan Yardımcısı Ali Çetinkaya’dan oluştu.

‘NAMDER OLARAK SORUNLARIN AŞILMASINI SAĞLAYACAĞIZ’
Nazilli'de hizmet veren müteahhitlerin birlik ve beraberlik içinde çözemeyeceği sorun olmadığını ifade eden Nazilli Müteahhitler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Erdemci, derneğin hayırlara vesile olmasını diledi. Erdemci, “Meslektaşlarımız ağırlaşan ekonomik şartlardan dolayı zor günler geçiriyor. Ekonomik kalkınmayı hareketlendirmek için bir çatı altında toplanmak için bu derneği kurduk. Bu dernekle meslektaşlarımızın sorunlarını daha yakından bileceğiz. Son günlerin gündemi olan deprem konusu, eski binaların bir an önce yeni teknoloji ile depreme dayanıklı sağlam binalar olarak yapılmasını gerektirmektedir. Bunları yapacak olan bizleriz, ancak aşılması gereken sorunlar bulunmaktadır. NAMDER olarak sorunların aşılmasında önemli bir görev üstleneceğiz. Umarım güzel işler yaparız” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.