CHP lideri Özel'den vatandaşlara eylem çağrısı! "Işıklar uzaydan görülecek" CHP lideri Özel'den vatandaşlara eylem çağrısı! "Işıklar uzaydan görülecek"

Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısında CHP’li belediyelere yönelik mobbing, işçi çıkışı ve taşınmaz satışına yönelik eleştirileri büyük dikkat uyandırdı. Aydın’daki bazı ilçe belediye başkanları ile Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kavga halinde olduğunu savunan Ökten, “CHP'li ilçe belediye başkanları kendinden önce görev yapan, kendi partili başkanlarının beceriksizliğini konuşmakta ve kendi partilerine enkaz edebiyatı yapmaktadır” dedi. Ökten’in açıklamaları CHP’de rahatsızlığa neden olurken, konuyla ilgili olarak açıklama yapan CHP’li Aydın Büyükşehir ve Efeler Belediye Meclisi Üyesi Polat Bora Mersin, “CHP’li tüm belediyelerin halktan aldığı güvenle hizmet üretmeyi sürdüreceğini ve bunun sonun sonucunda genel seçimlerde de halkın teveccühüne talip olacağını vurguladı.

Okten Aydindaki Chpli Belediyeleri Elestirdi Ak Parti Ile Chpden Aydinda Yeni Polemik Okten Chpli Belediyeleri Elestirdi Cevap Mersingeldi 485207 Efc705733B81194F2C64D561Ff339Abb

“SEÇİMDEN SONRA NE DEĞİŞTİ TAKİPTEYİZ”

Ökten, Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısında yaptığı konuşmasında, “Yerel seçimlerin geride kalan yüz gününde ilçe başkanlarımız ilçesinde değerlendirmeleri yapıyorlar. Biz de büyükşehir başta olmak üzere ilçelerde seçimden bugüne kadar ne değişti takipteyiz. Vaat edilen ile karşılaştığımız tabloyu paylaşacağız, paylaşmaya devam edeceğiz. Buradan şunu söyleyebiliriz; Yine ilçe belediye başkanları ile kavga halinde bir büyükşehir görüyoruz. Kuşadası sahillerinde sökülen soyunma kabinleri ve lavabolar aslında tüm vatandaşlarımızı cezalandırmaktadır. Yaz sezonunda büyükşehir ile ilçe belediye arasındaki kavgadan vatandaşımızın en büyük zararını ödüyor. CHP'li ilçe belediye başkanları kendinden önce görev yapan, kendi partili başkanlarının beceriksizliğini konuşmakta ve kendi partilerine enkaz edebiyatı yapmaktadır. Hiçbir hizmet derdi olmayan CHP'li belediye başkanları işçilere mobbinge başlamış, işçi çıkışlarına da devam edecek dediler ve ilçe belediyelerinde ilk icraat olarak belediye ürünlerinin taşınmazlarının satışını yapmaktadır. Teşkilat birimlerimiz bu konuları sürekli takip edecek ve dönemden sizlerin ve kamuoyu ilgilendirmesi yapılacak” dedi.

Okten Aydindaki Chpli Belediyeleri Elestirdi Ak Parti Ile Chpden Aydinda Yeni Polemik Okten Chpli Belediyeleri Elestirdi Cevap Mersingeldi 485207 Fe65E279B1671Ea1E220Edae77B7308D

“PARTİNDEKİ TEPKİLERE KULAK VERMEYE BAŞLA”

Ökten’in açıklamalarına tepki gösteren CHP’li Mersin, “AKP Aydın İl Başkanı güya milli iradeye saygı sandıktan çıkan başımızın üzerinde diyerek yola çıkan bir zihniyetin il başkanı, kendi partisi içinden çıkan sesleri bastıramayınca saçmalamaya başlamış. İlla bir şeye başlamak istiyorsan; 31 Mart’ta milletin mesajına kulak vermeye başla. Seçilmiş CHP’li ve tüm partilerin belediye başkanlarına saygı duymaya başla. Kendi partinden gelen tepkilere kulak vermeye başla. Özeleştiri yapmaya başla. Biraz zorlanırsın ama aynaya bakıp utanmaya başla.CHP’li tüm belediyelerimiz halkından aldığı güvenle hizmet üretmeye devam edecek. Bunların sonucunda halkımızın genel seçimlerde de teveccühüne talip olacaktır bu birincisi. Ayrıca dur bak sen AKP döneminde sizin belediyelerinizin ne kadar yer sattığını da yakında ben sana açıklayacağım oradan okuyup öğrenirsin” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Murat Tan