(GÜLAY ÖZTEKİN) Arkadaşlarına iki gün önce “İki gün ömrüm kaldı, öleceğim” dediği öğrenilen Doyurum’un acı haberi Karacasulu sevenlerini yasa boğdu.

Karacasu’da uzun yıllar her gün yüzlerce turisti ağırlayan Çamlık Restoranın işletmeciliğini yapan turizmci Atilla Doyuran, yaklaşık 3 yıldır yakalandığı gırtlak kanseriyle yaşam savaşı veriyordu.
Turizmi, Karacasu’ya ilk kazandıran Atilla Doyurum, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nden tedavi görüyordu. Doyurum bu sabah evinde yaşamını yitirdi.

Her gün kahvehanesinde oturduğu Cabi Mahallesi Muhtarı Tayfun Karaoğlan ile birlikte son çayını içen Doyurum’un Salı günü ameliyat olacağı ve iki gün önce muhtar Karaoğlan’a “İki gün ömrüm kaldı. Öleceğim” dedikten iki gün sonra bugün sabah saat 09.00 sıralarında hakka yürüdü.
Vefatıyla Karacasulu sevenlerini derinden üzen Doyurum’un cenazesi, yarın öğle namazına müteakip Cumaönü camisinde kılınacak cenaze namazının ardından Tabak Hacı İbramlar Mezarlığında toprağa verilecek.
Muhtar Karaoğlan “Çok değerli bir abimizdi. Dün akşam hastaneden geldi. Birlikte çay içtik. Fotoğraf çektim. Daha iki gün önce öleceğim, iki gün ömrüm kaldı demişti. Salı günü de ameliyat olacaktı. Vefatıyla bizleri çok üzdü” dedi.

olecegini-iki-gun-onceden-bildi-92387-11ed56bfc5bc404ec3c90148d6cb0dbc.jpgolecegini-iki-gun-onceden-bildi-92387-48292bed6e99e3451f1cbab8b92da53f.jpg

Kaynak: GÜLAY ÖZTEKİN