Geçimini çiçekçilik yaparak sağladığı öğrenilen Gülnur Uğraş,  geçtiğimiz cuma günü 4 çocuğuyla birlikte Basmane semti 1296 sokak üzerinde bulunan bir otele yerleşti.
Gülnur Uğraş, cumartesi sabahı çocuklarından ikisi yanına alarak eczaneye gitmek için otelden ayrıldı. Ege (14) ve Handan (12) kardeşler ise otelde kaldı.

Aydın'da zehir taciri enselendi! Kenevirlerin yanında yakalandı Aydın'da zehir taciri enselendi! Kenevirlerin yanında yakalandı

EN SON ÖĞLE VAKTİ GÖRÜLDÜ

Kardeşlerden Ege en son öğle saatlerinde otelin lavabosuna girdiğinde görülürken anne Gülnur Uğraş da bir daha otele dönmedi.

Otel çalışanı Z.Ö. dün gece saat 23.00 sıralarında odaları kontrol etmek için gezerken korkunç gerçek ortaya çıktı. Uğraş ailesinin kaldığı odaya bakan Z.Ö, iki kardeşi yataklarında hareketsiz bir şekilde buldu.

YAKINLARI GÖZYAŞI DÖKTÜ

Z.Ö’nün ihbarıyla olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Ege ve Handan’ın yaşamını yitirdiğini tespit etti. Uğraş ailesinin yakınları haberi alır almaz geldikleri olay yerinde gözyaşı döktü. Z.Ö. ifadesi alınmak üzere karakola götürülürken kardeşlerin ölüm nedeni araştırılıyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI