(HABER MERKEZİ) Demokrat Parti’den yeniden Efeler Belediye Başkan adayı olduğunu vatandaşlara bire bir duyuran Başkan Özakcan, Cumartesi ve Pazar pazarlarını ziyaret ederek esnafa işgaliye ücretlerinde yüzde 18 indirim yapılacağının müjdesini verdi.31 Mart yerel seçimlerinde Demokrat Parti’den (DP) aday olan Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti. Esnaf ile vatandaşların yoğun sevgisi ve ilgisiyle karşılanan Başkan Özakcan’ın Efeler halkının gönlünde taht kurduğu bir kez daha gözlendi.
Başkan Özakcan, pazaryerlerinde vatandaşlarla sohbet ederken pazarcı esnafına da, Efeler Belediye Meclisi’nde işgaliye ücretlerine yüzde 18 indirim yapma kararı aldıklarının müjdesini verdi.
Pahalılıktan ve geçim sıkıntılarından dert yanan vatandaşlar, hangi partiden aday olursa olsun Başkan Özakcan’ın yanında olduklarını söylerken, sandıkta da bunu göstereceklerinin sözünü verdi.
“RAKİPLERİMDEN AÇIK ARA ÖNDEYİM”
Gösterilen sevgi ve ilginin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Başkan Özakcan, “5 yıllık hizmet dönemimizde vatandaşlarımızda ne kadar büyük bir güven ve sevgi yarattığımızı görüyoruz. Buda bize açık ara rakiplerimin önünde olduğumuzu gösteriyor. 31 Mart Yerel Seçimleri'nde mensubu bulunduğumuz partiden adaylığımız engellendiğinden dolayı Demokrat Parti’den yeniden Efeler Belediyemize Belediye Başkan Adayı olduğumuzu duyurmak adına bu ziyaretlerimizi yapıyoruz. Biz koltuğumuzdan sadece seçim zamanları kalmadık. Her zaman vatandaşlarımızla birlikte olduk, esnafımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın bizden memnun olduğunu, bizi destekleyeceklerine şeref sözü verdiklerini görüyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor. Söz demokrasiyi sahip çıkmak adına artık Efeler halkınındır” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ