(SİMGE ATA) Özcan, "Bizim bilgilerimiz bizdedir" diyerek söyleyecek çok fazla sözü olmasına rağmen sessizliğini koruduğunu ifade etti.

"BİZİM BİLGİLERİMİZ BİZDEDİR"
Manşet Aydın tarafından Nazilli Belediyesi ile Germencik Belediyesi'nin gizli bilgilerin korunduğu sistem şifrelerini Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne verildiği iddiaları ortaya atıldı. Sistem şifrelerinin, Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin isteği doğrultusunda verildiği iddialarının gerçeği yansıtmadığını kaydeden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, "Bizim bilgilerimiz bizdedir. Belli değerlendirmelerimiz, incelemelerimiz oluyor ama bilgilerimizi Büyükşehir Belediyesi dahil kimseyle paylaşmadık" dedi.

"SÖYLEYECEK SÖZÜMÜZ VAR AMA SÖYLEMİYORUZ"
Başkan Özcan, kamuoyunda sıklıkla dillendirilen 'Nazilli'yi Özlem Çerçioğlu yönetecek' iddialarına da yanıt verdi. Sürecin yeni başladığına dikkati çeken Özcan, seçim sürecinde yürütülen karalama kampanyalarına işaret ederek, "Neyin ne olduğunu herkes görecek. Dün bir bugün iki. İnsanlar bizim için zamanında çok şey söylemişti. Bunların öyle olmadığını iyi bir şekilde gösterdik. İçinde bulunduğumuz süreç bizlere Nazilli'nin nasıl birlikte ve iyi yönetileceğini gösterecektir. Kimsenin endişesi olmasın. İsteyen istediğini söylesin. Bizim de söyleyecek sözümüz var ama söylemiyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: SİMGE ATA