(MURAT TAN) Cumhur İttifakı kapsamında 7 ilçede MHP adaylarının destekleneceği Aydın’da, büyükşehir ve 10 ilçenin belediye başkanı adayı AK Parti’den oldu. MHP ile birlikte seçim çalışmalarını uyum ve koordinasyon içinde sürdüren AK Parti’de 31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimler’de hedef, 17 ilçeyle birlikte büyükşehiri de kazanmak.

Seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Aydın İl Başkanı Özmen, sahadaki seçim çalışmalarını MHP teşkilatlarıyla birlikte uyum içinde sürdürdüklerini söyledi. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’nı başarıya ulaştıracaklarının altını çizen Özmen, açıklamalarında, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aydın mitinginin ardından oluşan güzel havanın da artarak devam ettiğini kaydetti. 28 Şubat’ta yapılacak olan AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’ın proje tanıtım toplantısında da Aydın için çok önemli projeleri kamuoyuna duyuracaklarını belirten Özmen, 31 Mart'ta Aydın'da kazanan tarafın Cumhur İttifakı olacağını belirtti.

“HEDEFİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”

17 ilçede de seçim çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen Özmen, “Aday tanıtım toplantısı, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı mitingden sonra oluşan güzel hava devam ediyor. Seçim koordinasyon ofisleri açılışlarıyla birlikte hızlı ve coşkulu bir şekilde seçim kampanyamızı sürdürüyoruz. İnşallah başından itibaren de söylediğimiz gibi hedefimiz, Aydın’ın 17 ilçesinde ve büyükşehirde Cumhur İttifakı adaylarının seçimleri kazanmasıdır. Bu hedefe doğru da emin adımlarla ilerliyoruz. Sahada da herhangi bir sıkıntı da söz konusu değil. 28 Şubat’ta da Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Savaş’ın proje tanıtım toplantısı yapılacak. O günde Aydınlı hemşerilerimize yapacağımız projelerimizi anlatacağız. Kalan bir aylık kampanya sürecinde de tüm teşkilatlarımızla birlikte en verimli şekilde çalışarak bu sefer Aydın’da inşallah Cumhur İttifakı’nı başarıya ulaştıracağız” dedi.

ozmen-zafer-cumhurun-olacak-93360-4ac437dd77d544b6e6fbbd7215bf01de.jpg


Kaynak: MURAT TAN