(BURHAN CEYHAN)Aydın’ın Efeler İlçesinde bir kadın Nazilli'den bindiği taksiciye kendisini Bağarası mahallesindeki hocaya götürmesi için zorlayınca devreye polis girdi. Akli dengesinin yerinde olmadığı öğrenilen kadın, polislere zor anlar yaşattı.
Olay, İstasyon Meydanı’nda gerçekleşti. İddiaya göre ismi belirlenemeyen bir kadın sabah erken saatlerde ailesiyle birlikte bir taksiye binerek Nazilli İlçesindeki bir hocaya gitti. Nazilli’ye giden ancak istediği hocayı bulamayan kadın bu kez Efeler İlçesine dönmek için yalnız başka bir taksiyle döndü. Kendisini getiren taksicinin ücretini ödemedi. Ayrıca taksiciyi zorlayarak Bağarası Mahallesinde başka bir hocaya kendisini götürmesini istedi. Taksici kadından kurtulmak için polise haber verdi.
DUA OKUYARAK ŞAŞKINLIK YARATTI
Olay yerine gelen polisler kadını taksiden inmesini sağladı. Ancak kadın sürekli elindeki kağıtta yazan bir duayı tekrarlayarak okudu. Polislere zor anlar yaşatan kadının akli dengesinin olmadığını öğrenilmesi ve şikayetçi olunmaması üzerine işlem yapılmadı. Taksici ise şikayetçi olmayarak olay yerinden ayrılarak gitti.

Kaynak: BURHAN CEYHAN