Sağlıkçılar gönüllerince eğlendi

Sağlıkçılar gönüllerince eğlendi

Aydın’da görev yapan sağlık çalışanlarına moral olması amacıyla etkinlik düzenlendi. Kuşadası’nda bir otelde düzenlenen etkinlikte sağlık çalışanları, stressiz gün geçirdi.  

A+A-

GÖKHAN DÜZYOL- Aydın İl Sağlık Müdürlüğü, İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği işbirliğiyle Kovid-19 salgını süresince fedakârca çalışan sürekli işçi statüsündeki 4D personeller için etkinlik düzenlendi. Kuşadası’ndaki bir otelde düzenlenen etkinlikte sağlık çalışanları tatil yaptı.

 

İl Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz, pandemi süresi içerisinde tüm sağlık çalışanlarının özveri, fedakârlık ve cesaretle görevlerini yerine getirdiklerini belirterek, “Genel anlamda sağlık hizmetleri bir bütünlük içerisinde gerek acil sağlık hizmetleri gerek birinci basamak gerekse ikinci üçüncü basamak olmak üzere bir bütünlük içerisinde koordine edilmesi gereken ve 7/24 hassasiyet gerektiren bir kamu hizmeti. Bir anlamda yaptığımız iş, kayayı yukarıya itmek gibi hiç durup dinlenmeden sürekli aynı motivasyon ve özveriyle yürütülmesi gereken bir hizmet kolu. İşte bu sebepten dolayı bizlerde birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın moral ve motivasyonlarını en yüksek düzeyde tutmak amacıyla farklı vizyonlar geliştirme çabası içerisindeyiz.

 

Bu düşüncelerle İl Kültür Turizm Müdürlüğümüze düşüncemizi anlattığımızda onlarda bütün enerjileriyle sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla organizasyonumuza kol kanat gerdiler ve özellikle sahada 4D grubundaki çok kıymetli çalışma arkadaşlarımızı Kuşadası’ndaki otellerimizde misafir etme ve onları ağırlama şansına sahip olduk.” dedi. 

 


ETKİNLİKLER SÜRECEK
Açıkgöz, etkinliklerin devam edeceğini ifade ederek, “Burada en büyük teşekkürü İl Kültür Turizm Müdürümüz Umut Tuncer beyefendiye ve Kuşadası’ndaki otelcilerimize özellikle Kuşadası Otelciler Ve Yatırımcılar Derneği (KODER) Başkanımız Tacettin Özden beyefendiye de iletiyor şükranlarımızı arz ediyorum. Ayrıca organizasyonumuz bizzat desteklerini esirgemeyen Öz Sağlık-İş Sendikası Aydın İl Başkanı Nefise Şahin‘e ayrıca teşekkür ediyoruz. Sağlık personellerimizin motivasyonlarını artırmak adına ilerleyen dönemlerde belli aralıklarla etkinliğimiz devam edecektir. Kıymetli arkadaşlarımın huzur dolu bir tatile geçirmelerini diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.