(TÜRKER KOCAKAHYA) Süper Amatör Lig’i şampiyon olarak tamamlayan ve adını Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yazdıran Yıldızspor, ziyaretlere ara vermeden devam ediyor. Birçok ziyaret gerçekleştiren Mavi-Beyazlılar, bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Kulüp Başkanı Kaya Özcan ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ziyarette Çankır, kulübü şampiyonluğu için tebrik ederken, BAL da ise başarı dileğinde bulundu. Başkan Özcan’ın alt yapı çalışmaları hakkında bilgiler verdiği Çankır’ın, futbolda alt yapılarla başarı geleceğini ve bu çalışmaların geliştirilerek devam etmesi gerektiğini vurguladığı ifade edildi.

İKİNCİ ZİYARET AK PARTİ’YE
Yıldızspor kafilesi aynı gün ikinci ziyaretini ise AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen’e yaptı. Ziyarette Özmen’e de kulübün hassas noktası olan alt yapılar konusunda bilgi verildi. Kulübün şampiyonluğunu kutlayarak yeni sezonda başarılar dileyen Özmen’in kulübün taraftarına vurgu yaparak, güzel bir taraftar kitlesiyle tribünlerin dolduğunu söylediği öğrenildi. Özmen’in bu durumun fair-play çerçevesinde devam etmesi gerektiğini vurguladığı belirtildi. Yıldızspor kafilesi, forma hediye ettikleri iki başkanı da yeni sezonda maçlarına davet etti.

sampiyondan-partilere-forma-hediyesi-107984-fe76795ec3cb2cc8d76fbba3a88d96e4.jpgsampiyondan-partilere-forma-hediyesi-107984-23ad82d990fe72d47e5231e2a0df6f0b.jpg


Kaynak: TÜRKER KOCAKAHYA