(HABER MERKEZİ) Yerel seçimlere sayılı günler kala temposunu artıran Başkan Alıcık, sanayi esnafıyla kucaklaştı. Esnafın sorunlarını ve isteklerini dinleyen Haluk Alıcık, ustalık döneminde hayata geçireceği projelerini anlatarak seçimlerde destek istedi.
"USTALIK DÖNEMİMİ GÖRMEK İSTİYORUM"
Eski sanayi esnafının büyük teveccühü ile karşılaştıklarını dile getiren Alıcık, “Vatandaşlarımızla birebir sohbet imkanı bulduk. Her zaman şunu söylüyorum, her zaman vatandaşlarımızla beraber olduk. Düğününde, cenazesinde, en kötü gününde dahi beraber olmuş bir belediye başkanıyım. Bu dönem de ustalık dönemimi görmek istiyorum" dedi.
NAZİLLİMİZİN KALKINMASI İÇİN KOLLARI SIVADIK
Nazilli’yi karış karış gezdiğini, tüm vatandaşları kucaklamak için çaba gösterdiğini dile getiren Alıcık, "Esnafımız büyük teveccüh gösterdi. Önce Allah’ıma, sonra da Nazilli’deki hemşerilerime güvenerek yola çıktım. Ustalık dönemi projelerine imza atarak, siyaseti güzelleştirmek istiyoruz. Nazillimizin kalkınması için kolları sıvadık. Memleket sevdasıyla çıktığımız yolda vatandaşlarımızın ve hükümetin de desteğiyle ile Nazilli'mizi güzel hizmetler bekliyor" ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ