(ABDURRAHMAN FIRAT) Nazilli Belediye Başkanı MHP'li Alıcık’a yapılan kumpası kınayan Pehlivan, “Özel hayatın korunmasına muhalif, iş etiğine uymayan tarzda gizli kamera ile görüntü alma hazırlığında gelen bu arkadaşımızdan ziyade, bu aklı ona veren, teknik destek sağlayanlar rahat olmasın. Unutmayın ki; gayri meşru vasıtaları kirli bir silah olarak kullananların bunun hayrını gördüklerine tarih şahit olmamıştır” dedi.

EN İYİ BİLDİKLERİ ŞEY KİRLİ SİYASET

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın ilçeye yapacağı her güzel projeye engel olmak, yapılan her güzel işe kulp bulman asılsız isnat ve iftiraları mesken edinmiş samimiyet ve dürüstlük fukaralarının kumpaslarına vatandaşların 31 Martta sandıkta cep vereceğini belirten Pehlivan, “Onlar kaset, kumpas yoluna gittiler. Çünkü en iyi bildikleri şey kirli siyaset, en iyi yaptıkları kumpas kurmak, komplo icat etmektir. Çünkü fıtratları, mizaçları ve siyasi mazileri buna müsaade etmektedir. Aziz Aydınlılar, muhterem Nazilli'li hemşerilerim, 31 Mart 2019’da yalancılara dersini verecek, gününü gösterecektir” ifadelerini kullandı.

Büyükşehirde ve 17 ilçede Cumhur ittifakı adaylarının zafere ulaşacağını dile getiren Pehlivan, “Zillet hurafe, cumhur hakikattir. Zillet İttifakı yalan ve cehil, Cumhur İttifakı sadakat ve ehildir. Aydın'ın Yürekli Efeleri; bekayla bela, kandıranlarla kazandıranlar, aldatanlar ahlakta anıtlaşanlar arasındaki seçimi 31 Mart 2019’da yapacak, tarihi ve muazzam iradesini tekraren sandıkta gösterecektir” diye konuştu.

teknik-destek-saglayanlar-rahat-olmasin-95504-1509dfc0c7cb0dee321200730ad70f8b.jpg


Kaynak: ABDURRAHMAN FIRAT