(HABER MERKEZİ) Nazilli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı MHP'li Haluk Alıcık, seçim çalışmaları kapsamında Arslanlı Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Alıcık’ı meşalelerle karşılayan mahalle sakinleri, yaptıkları tezahüratlarla coşku dolu anlar yaşattı.

ÜNİVERSİTE VE SANAYİ ŞEHRİ NAZİLLİ
Şölen havasında geçen ziyaretlerinde 2019-2024 dönemi projelerini anlatan Başkan Alıcık, "Bizim dönemimizde Nazillimiz emekli şehri olmaktan çıkıp üniversite ve sanayi şehri oldu. Bugün geldiğimiz noktada eğitim alanında yaptığımız yatırımlarımızla ilçe belediyeciliğini farklı bir noktaya taşıdık. Yaptığımız yol yatırımları ile Nazillimize yeni cadde ve bulvarlar kazandırmakla kalmadık, modern ve kullanışlı yollarımızı ilçemize kazandırdık. Organize sanayi ve üniversitemize ciddi yatırımlar yaptık" dedi.

PROJELER NAZİLLİ'Yİ BEKLİYOR
Alıcık, yeni dönem için hazırlanan; Sümer Üniversitesi, Millet Bahçesi, kültür merkezi, macera parkuru, karayolu üzerine üst ve alt geçitler, kent meydanı, Sümerbank Müzesi, kentsel dönüşüm projesi, uzun yaşam köyü, yöresel ürünler merkezi, organize sanayi lojistik merkezi, Sümer Fuar Alanı, modern danslar kurs projesi, çocuk kulübü, engelsiz orman projesi, her doğan çocuğa bir fidan projesi, kültür gezileri projesi, yeni yollar ve bulvarlar, bisiklet yolları ve akıllı bisiklet projesi, Mergen Çayı hobi ve piknik alanları, çöpten elektrik üretimi, eski sanayi kentsel dönüşüm, aşağı Nazilli kentsel dönüşüm, tam gün kreş ve gündüz bakım evi, İsabeyli Göleti piknik alanı ve sosyal tesisleri, otopark sorunu çözüm projesi, masal park, alt yapı yenileme, yeni spor ve oyun alanları, Mastaura Antik Kent kazı çalışmaları, güneş enerjisi ile elektrik üretimi, Nazpark Kapalı Spor Salonu, gençlik merkezi, organize sanayi, çevreyolu projesi, acil kurtarma birimi, yürüyen merdiven ve tüm yolların yenilenmesi projelerini halka anlattı.

"HER ZAMAN BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ"
‘Nazilli ehline emanet’ yazılı pankartlarla Alıcık’a destek veren mahalle sakinleri, "Arslanlımız yıllardır almadığı yatırımı başkanımız sayesinde aldı. Başkanımız her zaman bizim yanımızda oldu. Biz de her zaman başkanımızın arkasındayız" dedi.

universite-ve-sanayi-sehri-nazilli-98415-0abbaa2a5224d39eacf08c852ea1a0d5.jpguniversite-ve-sanayi-sehri-nazilli-98415-27bec2c7bc696ed10dcb38910703d226.jpguniversite-ve-sanayi-sehri-nazilli-98415-989b739efe8e7f497fffa178fcaed0a4.jpguniversite-ve-sanayi-sehri-nazilli-98415-bf43b61df608fd7e1e9d4f75bd724c1f.jpg

Kaynak: HABER MERKEZİ