Vatan Partisi Efeler Adayını tanıttı

Vatan Partisi Efeler Adayını tanıttı
ABONE OL
Vatan Partisi, Efeler Belediye Başkan Adayı Gökhan Doğan’ı ve yapacağı projeleri tanıttı. Doğan, “Açık, denetlenir ve hesap verebilir belediyecilik anlayışını getireceğiz” dedi. 

(ŞERMİN ÇOLAK) Vatan Partisi Aydın İl Başkanlığında aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Efeler Belediye Başkan Adayı Gökhan Doğan seçilmesi halinde yapacağı projeleri anlattı. Doğan, hesap verilebilir belediyecilik anlayışının geleceğini kaydetti.
Açılış konuşmasını yapan Vatan Partisi Aydın İl Başkanı Bahattin Nazlı, “Seçimler yerel seçim olmaktan çıkmıştır. Türkiye çapında yapılan ittifaklarla seçime gidiliyor. Bu açıdan yerel seçim olmaktan çıkmıştır. AKP iktidarı devraldığı ve uyguladığı ekonomik modelle Türkiye’yi bir çıkmaza sürüklemektedir. Ekonomik olarak Türkiye bir çıkmaza giriyor. Bu yüzden uyguladığı ekonomik politikalarla ‘Cumhur’ adına layık değildir. Cumhur, halk demektir. Halktan uzak politikalar izleniyor. Millet İttifakı ise Türkiye’yi bölen güçlerle, Amerika’nın ‘kara gücüm’ dediği PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’yle ittifak yaparak seçime girdiği için milleti bölen, Türkiye’yi bölen bir faaliyet içine girmiştir. Bu yüzden de milleti temsil etmemektedir” dedi.

“Halkçı belediye prensibiyle, mahalle ve köy temelinde kurulacak Halk Meclisleri eliyle ‘Halk Yönetimi’ni inşa edeceğiz” diyen Efeler Adayı Doğan ise, “Belediye kararları, işlevsel olan Halk Meclislerinde tartışılarak alınacak. Açık, denetlenir ve hesap verebilir belediyecilik anlayışını getireceğiz. Adnan Menderes, Doğu Gazi ve Batı Gazi Bulvarı’nda ücretsiz yer altı otoparkları yapacağız. Toplu taşıma araçları yaygınlaştıracak ve bunlar kademeli olarak ücretsiz olacak” şeklinde konuştu.
Atıl durumda olan Paşa Yaylası’nı da turizme kazandıracaklarını da ifade eden Doğan, “Kentin gürültüsünden uzaklaşmak isteyen vatandaşlar teleferikle bu mekâna ulaşabilecek. Üretici ve tüketici kooperatifleri kurulacak. Jeotermal kaynağın doğaya ve insana zarar vermesini, belediyenin kamuoyu gücünü kullanarak Aydın’a vakıf üniversitesi kurulması için de çaba harcayacağız” dedi. Toplantıya, Vatan Partisi Efeler İlçe Başkanı Uğur Aykaç ve parti üyeleri katıldı.

vatan-partisi-efeler-adayi-gokhan-dogan.jpgvatan-partisi-efeler-adayini-tanitti-91165-c91266861f6901a633d50b583f94c564.jpg


 

Kaynak:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.