Veteriner Hekimler dayanışma yemeğinde buluştu

Veteriner Hekimler dayanışma yemeğinde buluştu
ABONE OL
Aydın Veteriner Hekimleri Odası Birlik Beraberlik ve Dayanışma Gecesinde buluştu

(ŞERMİN ÇOLAK) Aydın Veteriner Hekimleri Odası Birlik Beraberlik ve Dayanışma Gecesinde konuşan Başkan Cemil Şahin, “Bizler ‘Güçlü Diyalog Güçlü Meslek Örgütü’ anlayışıyla hareket ettiğimiz müddetçe hep birlikte tüm problemleri aşacağımıza yürekten inanıyoruz” dedi.
Aydın Veteriner Hekimleri Odası, Birlik Beraberlik ve Dayanışma Gecesi düzenledi. Keyif Bahçesi’nde düzenlenen geceye Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Cemil Şahin, ADÜ Rektörü Osman Selçuk Aldemir, TOÇ BİR-SEN Aydın Şube Başkanı Veteriner Hekim Mustafa Aydoğan, Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkanı Adayı Veteriner Hekim Nuri Güler ve veteriner hekimler ile aileleri katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Başkan Şahin, “Hepimizin malumu, çok zor şartlar altında büyük özveriyle dünyanın en kutsal mesleğini icra ediyoruz. Dolayısıyla, yoruluyoruz, yıpranıyoruz ve çoğu zaman kendimize, ailemize, meslektaşlarımıza yeterli zaman ayıramıyoruz. Biz meslek camiası olarak birbirimizi yakından tanımazsak, kimsenin de bizi tanımasını bekleyemeyiz. Dolayısıyla, birlik ve beraberliği güçlendirmek amacıyla oda olarak düzenleyeceğimiz ve mesleğimizin tüm alanlarında çalışan meslektaşlarımızın katıldığı bu tarz organizasyonların sayısını artırmalıyız ki, hem ailelerimiz tanışıp kaynaşsın hem de meslektaşlarımız arası paylaşımlar artabilsin. Birçok problemin çıkış noktası diyalog ve iletişim eksikliğidir, bizler ‘Güçlü Diyalog-Güçlü Meslek Örgütü’ anlayışıyla hareket ettiğimiz müddetçe hep birlikte tüm problemleri aşacağımıza yürekten inanıyoruz. Organizasyonumuzda emeği geçen yönetim kurulu üyelerimize ve dayanışmaya önem vererek salonlara sığmayacak sayıda katılım sağlayan meslektaşlarımıza ve kıymetli ailelerine odamız adına şükranlarımı sunuyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi.
Rektör Aldemir ise, “Veteriner Hekimler arası dayanışmaya büyük önem vermeliyiz ki hem mesleğimiz hak ettiği noktalara hızla ulaşsın hem de mesleği icra etmek çok daha keyifli hale gelebilsin. Ben Veteriner Hekim olarak Rektörlük gibi kutsal bir görevi ifa ediyor olmaktan gurur duyuyorum, makamımızın kapısı meslektaşlarımıza 24 saat açıktır. Odamızın gerçekleştireceği tüm organizasyonlara ve toplantılara mümkün mertebe katılım sağlayacağım” ifadelerini kullandı.
Gecede bir de vedalaşma yaşandı. Geçtiğimiz günlerde üniversitedeki akademisyenlik görevinden emekli olarak, İzmir’de patoloji laboratuvarı açan Prof. Dr. Serap Birincioğlu “Değerli meslektaşlarım, uzun yıllardır icra etmiş olduğum akademisyenlik görevimden emekli oldum. Yıllardır Aydın Veteriner Hekimleri odasının üyesiydim. Şimdi artık yeni işim gereği İzmir Veteriner Hekimleri odasına nakil oldum. Ancak gönüllerimiz her zaman birlikte, bundan sonra da sıklıkla görüşmeye devam edeceğiz. Mesleğimizin tüm alanlarında görev yapan meslektaşlarımızı böyle bir organizasyonla bir araya getirebilen, Oda Başkanımız Cemil Şahin’e ve onun şahsında tüm yönetim kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum. Meslektaş dayanışmasına ve mesleki birlik beraberliğe büyük önem veriyorlar bu nedenle de kendilerini tebrik ediyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından Aydınlı Veteriner Hekimler ve aileleri gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi. 

veteriner-hekimler-dayanisma-yemeginde-bulustu-90900-62ba5c884871e53a3c6ce58a25ef6adb.jpegveteriner-hekimler-dayanisma-yemeginde-bulustu-90900-644e232e73a42a0129f262f5b2e93a85.jpegveteriner-hekimler-dayanisma-yemeginde-bulustu-90900-23411495ed1557a3cded71fa57f3e600.jpegveteriner-hekimler-dayanisma-yemeginde-bulustu-90900-c53845f39afe7f08dbb1995f9054938b.jpeg


 

Kaynak:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum