(SİMGE ATA) Peş peşe gelen 3 müdürlükte değişim olduğu haberine bir müdürlük daha eklendi. Mayıs ayı meclis toplantısında kadro ihdası yapılan yeni müdürlüklerde de düğüm çözülmeye başladı.
Nazilli Belediyesi'nde ilk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Emlak İstimlak Müdürlüğü'nün içi boşaltılmış buradaki müdürler düz memurluğa alınmıştı. Yaşanan değişim rüzgarı Hukuk İşleri Müdürlüğü ile devam ederken bir müdürlükte daha isim değişti.
İYİ PARTİLİ İSİM MÜDÜRLÜĞE GETİRİLDİ
İYİ Parti Nazilli İlçe Başkan Yardımcısı Alihan Tüzün'ün özel kalem müdürlüğüne getirileceği öğrenildi. Bu deşikliğin önümüzdeki hafta gerçekleştirilmesi bekleniyor.
KADRO İHDASLARINDA DÜĞÜM ÇÖZÜLÜYOR
Öte yandan Mayıs ayı meclis toplantısında oy birliği ile kabul edilen 3 yeni müdürlükten biri olan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'ne Gazeteci Mehmet Ali Cintosun’un getirileceği iddia ediliyor. Kadro İhdası yapılan Bilgi İşlem Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü için henüz konuşulan bir isim yok.
İŞTEN ÇIKARMALAR BU HAFTA İÇERİSİNDE BAŞLIYOR
Başkan Özcan'ın her fırsatta dile getirdiği, "Verimli olmayan personellerle yollarımızı ayıracağız" söylemini faaliyete geçirmesi bekleniyor. Bu hafta içerisinde işe gelmediği tespit edilen yaklaşık 50 personelin işten çıkarılacağı iddia edilirken boşta kalan müdürlüklere en kısa zamanda yeni atamalar yapılacağı öğrenildi.

whatsapp-image-2019-05-20-at-22-04-57.jpegwhatsapp-image-2019-05-20-at-22-04-58.jpeg

Kaynak: SİMGE ATA