(SİMGE ATA) Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, bazı haber sitelerinde yer alan Nazilli Belediyespor'un yönetiminin değişeceği ve kendisiyle birlikte 3 ismin kulüp başkanlığı için konuşulduğu iddialarına sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.
Yerel seçimin ardından Nazilli Belediye Başkanlığı makamında görev değişikliği yaşanırken gözler Nazilli Belediyespor Kulübü'ne çevrildi. 3. Lig 1. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren siyah incilerin yönetiminin değişeceğine ilişkin yapılan haberde Kulüp Başkanı Özgen Türker’in takımı 2. Lig’e çıkartıp sezon sonunda görevi bırakacağı iddiaları değerlendirildi. Türker'in yerine ise Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, Nazilli Belediyesi Meclis Üyesi Kadir Mutlu ve eski başkanlardan Nurettin Özkat'ın geçebileceği iddia edildi.
"SPEKÜLASYONLAR TAKIMA ZARAR VERİR"
Nazilli Belediyespor'da geçtiğimiz yıllarda altyapı koordinatörlüğü yapan Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, haberde isminin geçmesini sosyal medya hesabından değerlendirdi. Yüzügüler, başkanlığa geçeceğine dair yeşil ışık yakmasa da takıma verdiği önemi gözler önüne serdi. NAZ-NAZ'ın ligde verdiği mücadeleye dikkati çeken Yüzügüler, bu mücadelenin yönetim değişikliğinden daha önemli olduğunu vurgulayarak, "Takımımız şampiyonluğa giderken; futbolcuların, teknik heyetin ve yöneticilerin hepsinin sadece ŞAMPİYONLUĞA odaklanması en doğrusudur. Bu aşamada başkanlık ile ilgili spekülasyonlar takıma zarar verir" dedi.

"KEL ALY'E VERDİĞİNİZ SÖZÜ TUTUN"
Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Kel Aly lakaplı Nazilli Belediyespor amigosunun NAZ-NAZ'a verdiği önemi hatırlatan Yüzügüler, "Rica ederim herkes sadece şampiyonluğa inansın ve odaklansın. Kel Aly'e verdiğiniz sözü tutun!" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: SİMGE ATA