(TÜRKER KOCAKAHYA) Aydın’da 2. Amatör Küme’de hafta sonu 4’üncü hafta maçları geride kaldı. Yeni sezonda 1. Amatör Küme’de mücadele etmek isteyen takımların kıyasıya yarışmasına sahne olan ligde zirve mücadelesi sürüyor. Ligdeki en büyük mücadele 2. Grup’ta yaşanıyor. 4 haftası geride kalan ligde 2. Grup’ta lider Germencikspor ile takipçisi Bağarası Belediyespor puan kaybı yaşamadan yollarına devam ediyorlar. 6’şar puanı bulunan iki takım sezonu ilk sırada tamamlamak için yarışıyor. Ligin 3. Grubu’nda ise Yazıderespor 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik alırken 10 puanla ilk sırada yer alıyor. 1’er yenilgisi bulunan Evcilerspor ve Sandıklıspor ise 9 puanla takibi sürdürüyor.

2 GRUP’TA DA İDDİALI TAKIMLAR VAR
Ligde 1. Grup’ta yenilgisi olmasına rağmen 3 galibiyet alan Salavatlı Belediyespor 9 puanla 5’inci hafta öncesinde liderliğini sürdürüyor.
Ancak lideri 2 puan geriden mağlubiyeti olmayan ve maç eksiği bulunan Kuyucakspor ve Atça Belediyespor yakından takip ediyor. Ligdeki 4. Grup’ta ise maç eksiği bulunan Kızılcaköyspor namağlup ve 6 puanla zirvede yer alırken, 6 puanlı Acarlar Güneşspor ikinci sırada yer alıyor.


Kaynak: TÜRKER KOCAKAHYA