3 belediye personel alımı yapacak

3 belediye personel alımı yapacak

Aydın’da 3 ilçe belediyesi 12 personel alımı yapacak. 

A+A-

ALPER ŞENDERE- Aydın’da Çine Belediyesi, Koçarlı Belediyesi, ve Söke Belediyesi personel alımı yapacak. İŞKUR aracılığıyla yapılan duyuruya göre Çine ve Söke Belediyesi için son başvuru tarihi 11 Ocak, Koçarlı Belediyesi için 13 Ocak 2020 olarak açıklandı.

SÖKE BELEDİYESİ 5 PERSONEL ALACAK
Aydın’ın en büyük ilçelerinden Söke Belediyesi 4 atık toplayıcısı ve 1 kontrolör alımı yapacak. Personel alımları Söke Belediyesi’ne bağlı Lima A.Ş.’ye yapılacak. Sadece e-mail üzerinden kabul edilecek başvurular için adayların lima.san.tic.as@gmail.com adresine gönderilecek özgeçmişler ile yapılacak. Daimi kadroda istihdam edilecek atık toplayıcısı ve kontrolör alımı için adaylardan en az 1 deneyim istendiği öğrenilirken adayların T.C. vatandaşı olması, Söke’de ikamet ediyor olması ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması gerektiği belirtildi.

ÇİNE BELEDİYESİ 5 İŞÇİ ALACAK
İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilana göre Çine Belediyesi 5 su dolum/beden işçi alımı yapacak. 9 Ocak’ta başlayan işçi alımı için adaylar 11 Ocak’a kadar başvurularını Çine Topçam Madran Su Dolum Tesisine bizzat gerçekleştirecek. Daimi kadroda istihdam ettirilecek personellerden en az 1 ay deneyimli olması ön şart olarak belirtilirken Çine’de ikamet eden adayların başvuruları geçerli sayılacak.

KOÇARLI BELEDİYESİ 2 PERSONEL ALACAK
Öte yandan Koçarlı Belediyesi de personel alımı yapacak belediyeler arasında yer alıyor. İlana göre Koçarlı Belediyesi’ne 1 bay şoför, 1 bayan kasiyer alımı yapılacak. Ayrıca adayların en az 6 aydır Aydın il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmaları gerektiği belirtildi. 
Kasiyer alımı için adaylarda aranan diğer şartlar ise en az Microsoft Office programlarını bilmek, en az lise mezunu olmak, hijyen sertifikasına sahip olmak, sabıka kaydı olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak olarak ifade edildi.
Şoför alımı için de adaylarda aranan şartlar; B sınıfı ehliyete sahip olmak, en az ilkokul mezunu olmak, SRC 2 ve SRC 4 belgelerine sahip olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak olarak açıklandı. 
Adaylar başvurularını Gündoğan Mahallesi Çine Caddesi No:16/1 (2. Kat) Koçarlı/Aydın adresinde bulunan hizmet binasının insan kaynakları ofisine gerçekleştirebilecek. Başvurularda adaylardan istenen belgeler ise eksiksiz doldurulmuş CV (özgeçmiş), nüfuz cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi, sabıka kaydı, nüfus kayıt örneği (aile), 1 adet fotoğraf ve eğitim sertifikaları olarak belirtildi.


 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.