Olay, gece yarısı saat 01.30 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi Toplum Sokak üzerinde meydana geldi. Gece yarısı art arda silah sesleri duyan çevre sakinleri sokağa çıktığında, bir adamı kanlar içerisinde yerde yatar vaziyette, bir kadını da şok halinde buldu. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, ağır yaralı adamı ambulansla hastaneye kaldırdı. Şok geçiren kadın ise sakinleştirilmeye çalışıldı.

Orman yangını faciaya dönüştü! Alevlerin arasında kalan 3 kişi öldü Orman yangını faciaya dönüştü! Alevlerin arasında kalan 3 kişi öldü

A W240384 01
  
PUSU KURDUĞU İDDİASI!
Bu sırada polis ekipleri de olaydan sonra firar eden eski kocayı yakalamak için harekete geçti. 
Silahlı saldırıda bulunan M.N. isimli şahsın bir süre önce karısından boşandığı ve boşandığı eşinin O.M. isimli şahısla sevgili olduğu öğrenildi. Kimlik bilgileri henüz tespit edilemeyen eski eş ile sevgilisi O.M.’yi uzun süredir takip ettiği bilgisi alınan M.N.’nin, gece yarısı Cumhuriyet Mahallesi Toplum Sokak'ta pusu kurduğu öne sürüldü. 

HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ!
O.M. ile eski karısı sokaktaki bir evden çıkınca, M.N. kurşun yağdırarak dehşet saçtı. Olayda O.M., başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden çok sayıda mermi isabet alınca ağır yaralandı. Şahıs, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayla ilgili çalışmalarını sürdürürken, kurşun isabet etmeyen ancak şok yaşayan kadının da hastanede tedavi altına alındığı kaydedildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI