İŞKUR’un resmi sitesinde yer alan ilana göre, Koçarlı Menderes Gıda Turizm Eğlence Sanayi ve Tic. A.Ş, 3 personeli istihdam edeceğini açıkladı. İlana göre alınacak personeller garson (servis elemanı) olarak çalıştırılacak. Alınacak personellerin daimi olarak istihdam edileceği belirtilirken son başvuru tarihi ise yarın olarak bildirildi. Başvuru adresi Orta Mahalle Cumhuriyet Meydanı No: 6 Koçarlı-Aydın olarak aktarıldı.

Kuşadası Gençlik Festivali’nde bugün hangi sanatçılar sahne alacak? Kuşadası Gençlik Festivali’nde bugün hangi sanatçılar sahne alacak?

ARANAN ŞARTLAR NELER?

Başvuruda bulunacak kişilerde affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, en az İlkokul mezunu olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Aydın il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak, sabıka kaydı olmamak şartları aranıyor. Başvuru için eksiksiz doldurulmuş ve fotoğraf eklenmiş CV, diploma fotokopisi, sabıka kaydı, nüfus kayıt örneği (aile), nüfus cüzdan fotokopisi, eğitim sertifikaları belgeleri isteniyor.

Muhabir: Seval Selvi