Aydın’ın 3 ilçesinde elektrik kesintisi yaşanacak Aydın’ın 3 ilçesinde elektrik kesintisi yaşanacak

Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, geride kalan genel seçimlerde yeniden milletvekili adayı gösterilmeyen TBMM 27. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili Erim, kurucu başkanlığını yaptığı AYOSK’un iki dönem sonra yeniden başına geçti.

whatsapp-image-2024-05-19-at-15-13-35.jpeg

YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ

Siyasi kariyerine son vermesinin ardından tutkunu olduğu otomobil sporlarına geri dönen Bekir Kuvvet Erim’in AYOSK Genel Kurulu’nda yapılan seçimde iki dönem sonra yeniden kulüp başkanı oldu. Milletvekilliği görevi nedeniyle bıraktığı başkanlık görevini Mithat Diker’den teslim alan Erim’in yönetiminde, Murat Aksüt, Tolga Kiraz, Hasan Karaömer ile Işık Ünal yer aldı.

whatsapp-image-2024-05-19-at-15-13-35-1.jpeg

YENİPAZAR’DA YENİ PARKUR DÜZENLENECEK

Otomobil sporları konusunda Aydın’ı yeniliklerle tanıştıran Erim, yeniden başkan seçilmesine ilişkin yaptığı açıklamada, Koçarlı'da mahalli tırmanma yarışı düzenleyeceklerini ve Aydın’ın Yenipazar ilçesinde daha önce de yapımına başlanan motosiklet parkuru pistini otocross parkuru olarak yeniden düzenleyerek aktif hale getirmeyi planladıklarını kaydetti.
Rallici olarak tanınan Bekir Kuvvet Erim, önceki yıllarda da yarışlarına katıldığı ve bu yıl Mersin-Van arasında düzenlenecek olan olan Transanatolia Rally Raid maratonuna da Toyota aracıyla katılacak.

Kaynak: Haber Merkezi