Neslihan Karakaya

Neslihan Karakaya

HAFTALIK BURÇ YORUMU

HAFTALIK BURÇ YORUMU

Koç Burcu: Sevgili Koçlar, Bu hafta gündeminizde para konusu olabilir. Para ile ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

***

Boğa Burcu: Sevgili Boğalar, bu hafta hayatınızda deprem etkisi yaratacak önemli ve büyük değişimler olabilir. Aniden gelişecek olan bu konular psikolojinizi etkileyebilir.

***

İkizler Burcu: Sevgili İkizler, son haftalarda ruh haliniz biraz karışıktı. Bu hafta biraz daha iyi olacaksınız. Hala içinizdeki duygu karmaşasını ve enerjiyi çözmeye çalışıyorsunuz. Kendi halinize kalıp muhakame yapmanızda fayda var.

***

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler, duygularınızı içinizde yaşamayın, duygularınızı açık açık konuşmalısınız. Kendinizle inatlaşmayı bırakın. İç sesinizi iyi anlamalısınız. Özellikle bu hafta sanatla ve sporla ilgilenmek için çok güzel bir fırsat bunu değerlendirebilirsiniz.

***

Aslan Burcu: Sevgili Aslanlar, Geçen haftalardan itibaren iş, kariyer konularında yoğundunuz. Bu hafta, bu konulardan kurtulacaksınız. Artık hayatınızdaki bazı konuları toparlamak ve tamamlamak daha kolay olacak.

***

Başak Burcu: Sevgili Başaklar, bu hafta Arkadaş ilişkilerinizde, bitişler veya başlangıçlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu ilişkilerden fayda sağlıyor musunuz? Bunu çok fazla düşünebilirsiniz.

***

Terazi Burcu: Sevgili Teraziler, son aylarda aşk ilişkilerinizle ilgili kafa karışıklığı yaşamıştınız. Aklınızda karamsar düşünceler vardı. Bu hafta bunları daha fazla muhakeme edeceksiniz. Bazı kararlar aldığınız ve bu kararları uyguladığınız bir hafta sizi bekliyor.

***

Akrep Burcu: Sevgili akrepler, ilişkilerle ilgili hızlı gelişmeler yaşadınız. İlişkiler konusu sizi biraz yormuş olabilir. Hayatınızda büyük değişimler olması gerektiğini daha iyi anladınız. Artık daha farklı düşünmeye başladınız.

***

Yay Burcu: Sevgili Yaylar, bu hafta ikili ilişkilerinizde duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. Tam olarak ne istediğinizi ve beklentilerinizi anlayacağınız bir hafta olabilir. Buna göre adımlar atmalısınız.

***

Oğlak Burcu: Sevgili Oğlaklar, bu hafta evinizle, eşinizle, evliliğinizle ilgili birçok konuyu toparlayacaksınız. Son haftalarda ilişkiler konusu gündeminizdeydi bu hafta ilişkilerle ilgili konuları sonuçlandıracaksınız.

***

Kova burcu: Sevgili Kovalar, Bu hafta sağlık konuları daha fazla gündeminizde olabilir. Baş, yüz, burun, gözler ve mideyle ilgili sağlık konularına dikkat etmelisiniz.

***

Balık Burcu: Sevgili Balıklar, sosyal mecralarda farkındalığınız artmaya başladı. Yeni arkadaşlar edindiniz. Farklı kişilerle tanıştınız. Bunlar iş ve kariyerde size farklı tecrübeler kazandırdı. Bu hafta bunları daha fazla düşünebilirsiniz.

***

DİĞER YAZILARI

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
Neslihan Karakaya Arşivi
SON YAZILAR