Koç burcu: Sevgili koçlar, yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı! Son haftalarda gündeminizde olan konuları toparlamaya başladınız. Biraz hızlı ilerlemiş olsanız da bu hafta ortasında biraz yavaşlayarak doğru adımlar atmaya başlayacaksınız. Bu hafta itibari ile ev, aile, yakın akraba ilişkileriniz gündeme gelebilir. İş, kariyer, eğitim ile ilgili beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

***

Boğa burcu: Sevgili boğalar, Psikolojik olarak zor haftalar yaşadınız. Bu süreçten kurtulmak istiyorsanız spor yapmak için doğru zaman. Kendi enerjinizi buna aktarmalısınız. Bu hafta para konusunda şansınız yüksek.

***

İkizler burcu: Sevgili ikizler, bu hafta duygularınızı netleştirmeye çalışacaksınız. Eski aşklarınız, eski ilişkilerinizin bittiğini kabullenmeniz gerekiyor. Bu hafta gündeminizde para konusu olacak. Parayla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

***

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler, kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta içinizde büyük bir enerji olacak. İçinizden geçenleri yazıya aktarmalısınız.

***

Aslan burcu: Sevgili Aslanlar, son haftalarda sosyal mecralarda çok fazla vakit geçirdiniz. Bu hafta ortasından itibaren artık kendi içinize çekilmek durumunda kalabilirsiniz. Son zamanlarda yaşadıklarınızı kendi içinizde muhakeme edebilirsiniz.

***

Başak burcu: Sevgili Başaklar, bu hafta sosyal alanlarda, arkadaş ortamlarında daha fazla zaman geçireceksiniz. İş, kariyer ve eğitim konularıyla ilgili çok fazla görüşme yapabilirsiniz. Son iki senedir yoğun olduğunuz konular sonuçlanacak.

***

Terazi burcu: Sevgili Teraziler, bu hafta ikili ilişkilerinizde yoğun olacaksınız. Hem özel ilişkinizde, hem işle ilgili ilişkilerinizde ani kararlar verebilirsiniz. Terazi burçları hızlı adımlardan kaçınmalısınız.

***

Akrep burcu: Sevgili Akrepler, son haftalarda ikili ilişkileriniz yoğun geçti. Partnerinizle duygusal zamanlar daha fazla yaşadınız. Bu hafta sizleri uzun yolculuklar bekleyebilir. Son haftalarda çok fazla harcama yaptınız. Bu hafta harcamalarla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

***

Yay burcu: Sevgili Yaylar, son haftalarda yeni ay ve dolunay sizi çok yormuş olabilir. Hayatınızdaki değişimleri artık daha kolay kabulleneceksiniz. Bu hafta ilişkiler gündeminizde olabilir. Evlilik planı olanlar, bu hafta organizasyonlarınızı tamamlayabilirsiniz.

***

Oğlak burcu: Sevgili Oğlaklar, bu hafta ilişki konuları gündeminizde olacak. İlişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizin için yeni bir dönem başlayacak buna hazırlık yapmalısınız.

***

Kova burcu: Sevgili Kovalar, bu hafta farkındalığınız artacak. Aşk konusunda düşünceleriniz değişmiş olabilir, bazı yeni adımlar atabilirsiniz. Bu hafta evinizle ilgili konularda daha fazla harcama yapabilirsiniz.

***

Balık burcu: Sevgili Balıklar, son ayların en yoğun dönemlerini yaşıyor olabilirsiniz. Artık yoruldunuz. Ama üzülmeyin artık hayatınızda bir düzen kuracaksınız. Son haftalarda, evinizle ilgili değişiklikleri yaptınız.İlişkilerinizde net kararlar aldınız. Şimdi yeni düzende devam edeceksiniz.

***