Astrolog İlkay Devrim Karatepe

Astrolog İlkay Devrim Karatepe

HAFTALIK BURÇ YORUMU

HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yükselen Yengeçler:
Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte bu ay , özellikle finans, ortak yatırımlar, kredi borç gibi konularda çözüme yönelik kararlar almak adına sistem sizi zorlayacak. Bu konularda yaşadığınız krizlerin çözümüne yönelik yeni bir sistemsel değişikliğe geçmek ve organize olmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Finansal destek almak adına uygun bir zaman dilimi, ayrıca ortak kazanımınız var ise yatırım yapmak adına da uygun bir zaman değerlendirin derim . Bununla birlikte bazı korku kaygı ve endişelerinizin de görünür olması olası. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Bu bahsettiğim konularda bir şeyleri yeniden yapılandırmak, sistem kurmak, organize olmak adına olumlu bir etki var. Bu hafta hatta ay boyunca bu konularda gelecek planı yapabilir, yeni gurup ve organizasyonlara katılabilir hayatınızda bir sistem değişikliğine gidebilirsiniz.
Hafta içinde gerçekleşecek Merkür Pluto kavuşumu ile ortak kazanç, finans , yatırım konularında kendinizi konuşmalarınız, fikirleriniz, kararlarınız ile gösterebilir güç elde edebilirsiniz. Bu konularda bazı elemeler yapmaya sizi itebilir bu kavuşum. Pluto, çürümüş olanı hayatlarımızdan çıkaran güçlü etkisi olan bir gezegendir. Bir ortak işten, miras gibi ailevi bir konudan, kredi borç gibi finansal konularda olumlu bir gelişme yaşanmadığını düşünüyorsanız bu hafta beklenmedik gündemlere hazırlıklı olun. Bu bahsettiğim konularda önemli bir karar alabilir bazı şeyleri hayatınızdan köklü bir şekilde değiştirebilirsiniz : Etrafınızda güç sahibi kişiler tarafından fikirleriniz yada kararlarınızda manipülasyona yani olumsuz yönlendirmeye uğrama ihtimaliniz de var. Kaynaklarınızın etkili kullanımına dikkat edin . Her halükarda bu hafta fazla takıntılı, şüpheci, kuşkucu, kıskanç olmamaya dikkat edin. İletişim diliniz sert ve yok edici olabilir. Statünüz, işiniz, mesleğiniz yada aile büyükleriniz ile aranızda gelişen ani olaylar nedeniyle seçim yapmak zorunda kalacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Korku ve endişeleriniz artabilir. Aşırılığa kaçmamaya çok fazla içe kapanmamaya ve geri çekilmemeye dikkat edin
Cumartesi Kova Yeniayı ile bu bahsettiğim konularda hızlı bir gelime yaşayabilirsiniz. Finansal anlamda bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir yatırım, bir miras gündemi, kredi nafaka alacak verecek borç gibi konularda bazı netleşmeler söz konusu olabilir Bu gün eğer bir karar verdiyseniz bu kararı uygulamak adına birkaç gün geçmesini bekleyin. Yeniay fazı açılsın. Beklenmedik yerler, kişilerden destek alabilirsiniz. Yolunda gitmeyen bir durum var ise sistem size biraz akışta kalmanızı olayların zamanla rayına oturacağını sembol diliyle anlatmakta

Yükselen Aslan:

Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte bu ay , özellikle eşiniz, ortağınız, danışmanlıklarınız yada yakın arkadaşlarınız ile ilgili i konularda çözüme yönelik kararlar almak adına sistem sizi zorlayacak. Bu konularda yaşadığınız krizlerin çözümüne yönelik yeni bir sistemsel değişikliğe geçmek ve organize olmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir ortaklığa başlamak, evlilik adına bir girişimde bulunmak yakın arkadaşlarınız ile varsa sorunlarınızı çözmek adına uygun bir zaman değerlendirin derim . Bununla birlikte bu konularda bazı korku kaygı ve endişelerinizin de görünür olması olası. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Bu bahsettiğim konularda bir şeyleri yeniden yapılandırmak, sistem kurmak, organize olmak adına olumlu bir etki var. Bu hafta hatta ay boyunca bu konularda gelecek planı yapabilir, yeni gurup ve organizasyonlara katılabilir hayatınızda bir sistem değişikliğine gidebilirsiniz.
Hafta içinde gerçekleşecek Merkür Pluto kavuşumu ile eşiniz, ortağınız, yakın arkadaşlarınız ile konuşmalarınız, fikirleriniz, kararlarınız ile bir güç göstere-isinde bulunabilir yada fikirleriniz zihinsel yetenekleriniz ile bu mecrada bir güç elde edebilirsiniz. Bununla birlikte Bu bahsettiğim alanlarda bazı elemeler yapmaya sizi itebilir bu kavuşum. Pluto, çürümüş olanı hayatlarımızdan çıkaran güçlü etkisi olan bir gezegendir. Bir ortak ile ortaklığın bozulması, uzun süren bir ilişkinin bitmesi yakın bir arkadaşlığın sonlanması yada tam tersi bu alanlarda yeni bir sistemsel değişim yada yeni sorumlulukların alınması da olası bu hafta beklenmedik gündemlere hazırlıklı olun. Bu bahsettiğim konularda önemli bir karar alabilir bazı şeyleri hayatınızdan köklü bir şekilde değiştirebilirsiniz: Etrafınızda güç sahibi kişiler tarafından fikirleriniz yada kararlarınızda manipülasyona yani olumsuz yönlendirmeye uğrama ihtimaliniz de var. Kaynaklarınızın etkili kullanımına dikkat edin . Her halükarda bu hafta fazla takıntılı, şüpheci, kuşkucu, kıskanç olmamaya dikkat edin. İletişim diliniz sert ve yok edici olabilir. Statünüz, işiniz, mesleğiniz yada aile büyükleriniz ile aranızda gelişen ani olaylar nedeniyle seçim yapmak zorunda kalacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Korku ve endişeleriniz artabilir. Aşırılığa kaçmamaya çok fazla içe kapanmamaya ve geri çekilmemeye dikkat edin
Cumartesi Kova Yeniayı ile bu bahsettiğim konularda hızlı bir gelime yaşayabilirsiniz. Eşiniz , yakın arkadaşınız ortağınız yada ortaklı bir iş planı varsa bu konuda bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu gün eğer bir karar verdiyseniz bu kararı uygulamak adına birkaç gün geçmesini bekleyin. Yeniay fazı açılsın. Beklenmedik yerler, kişilerden destek alabilirsiniz.

Yükselen Başak:

Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte bu ay , iş hayatınız, mesai arkadaşlarınız, günlük sorumluluklarınız ve sağlığınız ile ilgili konularda çözüme yönelik kararlar almak adına sistem sizi zorlayacak. Bu konularda yaşadığınız krizlerin çözümüne yönelik yeni bir sistemsel değişikliğe geçmek ve organize olmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle sağlık konularına dikkat diyelim, beslenme alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirin derim. Çalışma ortamınız, günlük sorumluluklarınız beslenmeniz le ilgili konularda çözüme yönelik yeni stratejiler geliştirebilir yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle çalışma ortamınızda teknolojik gelişmeleri kullanmak yeni sosyal guruplara katılmak yada onlarla birlikte yeni bir işe başlamak adına yeni bir gelişme söz konusu olabilir. Bununla birlikte bu konularda bazı korku kaygı ve endişelerinizin de görünür olması olası. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Bu bahsettiğim konularda bir şeyleri yeniden yapılandırmak, sistem kurmak, organize olmak adına olumlu bir etki var. Bu hafta hatta ay boyunca bu konularda gelecek planı yapabilir, yeni gurup ve organizasyonlara katılabilir hayatınızda bir sistem değişikliğine gidebilirsiniz.
Hafta içinde gerçekleşecek Merkür Pluto kavuşumu ile gene iş hayatınız, mesai arkadaşlarınız, günlük sorumluluklarınız ve sağlığınız ile ilgili konularda önemli bir karar aşamasına siz getirebilir. Bu bahsettiğim konularda etrafınızdaki insanlara güç gösterisinde bulunabilir yada fikirleriniz zihinsel yetenekleriniz ile bu mecrada bir güç elde de edebilirsiniz. Bununla birlikte gene bu mecralarda bazı elemeler yapmaya sizi itebilir bu kavuşum. Pluto, çürümüş olanı hayatlarımızdan çıkaran güçlü etkisi olan bir gezegendir. Bir iş değişikliği, çalışma ortamında sistemsel bir yenilik, çalışma ortamında sosyal mecrayı kullanmak, yada yeni bir gurup ile birlikte harekete geçme olasılığı doğabilir. Beslenme düzeninizi değiştirecek yeni bir akıma dahil olmak etkileri de söz konusu. Bunun yanında Bu bahsettiğim konularda önemli bir karar alabilir bazı şeyleri hayatınızdan köklü bir şekilde değiştirebilirsiniz: Etrafınızda güç sahibi kişiler tarafından fikirleriniz yada kararlarınızda manipülasyona yani olumsuz yönlendirmeye uğrama ihtimaliniz de var. Kaynaklarınızın etkili kullanımına dikkat edin . Her halükarda bu hafta fazla takıntılı, şüpheci, kuşkucu, kıskanç olmamaya dikkat edin. İletişim diliniz sert ve yok edici olabilir. Çalışma arkadaşlarınız, yaptığınız bir iş, günlük sorumluluklarınız, sağlığınız ile ilgili konularda gelişen ani olaylar nedeniyle seçim yapmak zorunda kalacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Korku ve endişeleriniz artabilir. Aşırılığa kaçmamaya çok fazla içe kapanmamaya ve geri çekilmemeye dikkat edin . Özellikle kalp damar ve sinir sistemi hastalıkları konusunda temkin derim. Cumartesi Kova Yeniayı ile bu bahsettiğim konularda hızlı bir gelime yaşayabilirsiniz. Yeni bir çalışma ortamı, çalışma koşullarınızın değişmesi, yeni sorumluluklar, yeni guruplar aracığı ile geleceğe yönelik fikirsel bir proje ile ilgili bir iş planı varsa bu konuda bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu hafta sağlıklı beslenmek, beslenme düzeni ile ilgili yeni bir sistem kurmak adına da uygu biz zaman Bu konularda bir karar verdiyseniz bu kararı uygulamak adına birkaç gün geçmesini bekleyin. Yeniay fazı açılsın. Beklenmedik yerler, kişilerden destek alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Astrolog İlkay Devrim Karatepe Arşivi
SON YAZILAR