Astrolog İlkay Devrim Karatepe

Astrolog İlkay Devrim Karatepe

Haftalık Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Yükselen Terazi: Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte bu ay , aşk hayatınız, riskli yatırım alanlarınız, çocuklarınız ve hayatın keyifli eğlenceli alanları ile ilgili konularda çözüme yönelik kararlar almak adına sistem sizi zorlayacak. Hobileriniz, hayatın keyifli yönleri, çocuklarınız, özel hayatınız ve spekülatif yatırım alanlarında çok daha fazla konuşacak, yeni kararlar alacak yada zihninizi fazlası ile meşgul olacak gibi. Bu konularda yaşadığınız krizlerin çözümüne yönelik yeni bir sistemsel değişikliğe geçmek ve organize olmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Bu bahsettiğim mecralarda alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirin derim. Varsa sorunların çözümüne yönelik yeni stratejiler geliştirebilir yeni kararlar alabilirsiniz. Bununla birlikte çocuk, aşk hayatı riskli yatırım konularında bazı korku kaygı ve endişelerinizin de görünür olması olası. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Bu bahsettiğim konularda bir şeyleri yeniden yapılandırmak, sistem kurmak, organize olmak adına olumlu bir etki var. Bu hafta hatta ay boyunca bu konularda gelecek planı yapabilir, yeni gurup ve organizasyonlara katılabilir hayatınızda bir sistem değişikliğine gidebilir sevdikleriniz, hobileriniz ile uğraşabilirsiniz.
Hafta içinde gerçekleşecek Merkür Pluto kavuşumu ile gene aşk,çocuklarınız, hobileriniz, riskli yatırım alanlarınız ile ilgili önemli bir karar aşamasına siz getirebilir. Bu bahsettiğim konularda etrafınızdaki insanlara güç gösterisinde bulunabilir yada fikirleriniz zihinsel yetenekleriniz ile bu mecrada bir güç elde de edebilirsiniz. Bununla birlikte gene bu mecralarda bazı elemeler yapmaya sizi itebilir bu kavuşum. Pluto, çürümüş olanı hayatlarımızdan çıkaran güçlü etkisi olan bir gezegendir. Toksik bir ilişkinin bitmesi, çocuğunuz ile ilgili bir konuyu sonlandırma, sizi hayattan keyif almanızı engelleyen bir konunun sonlanması yada bu konularda sistemsel bir yenilik, bir değişim dönüşüm kararı ile harekete geçme olasılığı doğabilir. Bunun yanında Bu bahsettiğim konularda önemli bir karar alabilir bazı şeyleri hayatınızdan köklü bir şekilde değiştirebilirsiniz: Etrafınızda güç sahibi kişiler tarafından fikirleriniz yada kararlarınızda manipülasyona yani olumsuz yönlendirmeye uğrama ihtimaliniz de var. Kaynaklarınızın etkili kullanımına dikkat edin . Her halükarda bu hafta fazla takıntılı, şüpheci, kuşkucu, kıskanç olmamaya dikkat edin. İletişim diliniz sert ve yok edici olabilir. Bununla birlikte bu hafta her konuda risk almayın riskli girişimlerde bulunmayın, Aşırılığa kaçmamaya dikkat edin . Ani ve beklenmedik olaylar, konular, bu bahsettiğim alanlarda kriz ve aşırılık yaşamanıza neden olabilir.
Cumartesi Kova Yeniayı ile bu bahsettiğim konularda hızlı bir gelime yaşayabilirsiniz. Çocuklar, aşk hayatınız, hobileriniz, riskli yatırım konularınız yanında ortak yatırım, ortak gelir, kredi miras alacak verecek borç gibi finansal temelli konularda gündemleriniz gelişebilir. Bu bahsettiğim konularda yeni sorumluluklar, yeni guruplar aracığı ile geleceğe yönelik fikirsel bir proje ile ilgili bir iş planı varsa bu konuda bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Ancak riskli yatırım konusunda sizi bu hafta uyarmak isterim. Ayrıca özel hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili bazı korkularınız yada krizli bazı durumlar da bu hafta olası gündeminiz. Seçim yapmak karar vermek zorunda kalacağınızı konular olabilir. Bu konularda bir karar verdiyseniz bu kararı uygulamak adına birkaç gün geçmesini bekleyin. Yeniay fazı açılsın .


Yükselen Akrep:
Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte bu ay , ev aile, ebeveyn, ikametgah, aile büyükleri ile ilgili konularda çözüme yönelik kararlar almak adına sistem sizi zorlayacak Ailevi sorunların çözümü, taşınma tamirat tadilat gündemleri, aile içinde yeni sistemsel değişiklik kararları alınması için uygun bir zaman. Bu konularda zihniniz fazlası ile meşgul olacak gibi. Yaşadığınız krizlerin çözümüne yönelik yeni bir sistemsel değişikliğe geçmek ve organize olmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Bu bahsettiğim mecralarda alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirin derim. Varsa sorunların çözümüne yönelik yeni stratejiler geliştirebilir yeni kararlar alabilirsiniz. Bununla birlikte ebeveynler, aile, ev konularında bazı korku kaygı ve endişelerinizin de görünür olması olası. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Bu bahsettiğim konularda bir şeyleri yeniden yapılandırmak, sistem kurmak, organize olmak adına olumlu bir etki de var. Bu hafta hatta ay boyunca bu konularda gelecek planı yapabilir, yeni gurup ve organizasyonlara katılabilir hayatınızda bir sistem değişikliğine gidebilir sevdikleriniz, hobileriniz ile uğraşabilirsiniz.
Hafta içinde gerçekleşecek Merkür Pluto kavuşumu ile gene ev emlak, ebeveynler, aile büyükleri alanlarınız ile ilgili önemli bir karar aşamasına siz getirebilir. Bu bahsettiğim konularda etrafınızdaki insanlara güç gösterisinde bulunabilir yada fikirleriniz zihinsel yetenekleriniz ile bu mecrada bir güç elde de edebilirsiniz. Bununla birlikte gene bu mecralarda bazı elemeler yapmaya sizi itebilir bu kavuşum. Pluto, çürümüş olanı hayatlarımızdan çıkaran güçlü etkisi olan bir gezegendir. Toksik bir iletişimin bitmesi, ev ile ilgili bir konuyu sonlandırma, sistemsel bir yenilik, bir değişim dönüşüm kararı ile harekete geçme olasılığı doğabilir. Bunun yanında Bu bahsettiğim konularda önemli bir karar alabilir bazı şeyleri hayatınızdan köklü bir şekilde değiştirebilirsiniz: Etrafınızda güç sahibi kişiler tarafından fikirleriniz yada kararlarınızda manipülasyona yani olumsuz yönlendirmeye uğrama ihtimaliniz de var. Kaynaklarınızın etkili kullanımına dikkat edin . Her halükarda bu hafta fazla takıntılı, şüpheci, kuşkucu, kıskanç olmamaya dikkat edin. İletişim diliniz sert ve yok edici de olabilir. Bununla birlikte bu hafta her konuda risk almayın riskli girişimlerde bulunmayın, Özellikle eş, varsa ortağınız yada yakın arkadaşlarınız kaynaklı beklenmedik ani gelişmeler nedeniyle bazı aşırılıkların yaşanması fikirsel ve iletişimsel çatışmaların yaşanması olası olup bunun etkilerinin de eve yansıması söz konusu olabilir Aşırılığa kaçmamaya dikkat edin . Ani ve beklenmedik olaylar, konular, bu bahsettiğim alanlarda krize neden olabilir.
Cumartesi Kova Yeniayı ile bu bahsettiğim konularda hızlı bir gelime yaşayabilirsiniz. Yeni beklenmedik bir sistemsel değişikli ani bir gündem söz konusu olabilir. Özel hayatınız, eviniz, ebeveynleriniz ailenizi ilgilendiren konularda beklenmedik gelişmeler karşı esnek olun. Ayrıca bu bahsettiğim alanlarda bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu hafta bu konularda yeni bir sistem kurmak adına da uygun biz zaman Bu konularda bir karar verdiyseniz bu kararı uygulamak adına birkaç gün geçmesini bekleyin. Örneğin taşınma , tamirat, tadilat yada ailevi bir karar gibi. Yeniay fazı açılsın. Beklenmedik yerler, kişilerden destek alabilirsiniz.

Yükselen Yay:
Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte bu ay , yakın çevre, kardeşler, ticari anlaşmalar, kısa seyahatler yada bir eğitim konusunda çözüme yönelik kararlar almak adına sistem sizi zorlayacak İletişiminizin hızlandığı bir hafta ve hatta ay olacak sizler için. Satış, pazarlama dijital işler gibi konularda kararlarınız, fikirleriniz ve iletişimleriniz ile gücünüzü ortaya koyma çabasını etki olarak hissedeceksiniz. Bu konularda zihniniz fazlası ile meşgul olacak gibi. Yaşadığınız krizlerin çözümüne yönelik yeni bir sistemsel değişikliğe geçmek ve organize olmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Bu bahsettiğim mecralarda alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirin derim. Varsa sorunların çözümüne yönelik yeni stratejiler geliştirebilir yeni kararlar alabilirsiniz. Bununla birlikte gene bu bahsettiğim konularda korku kaygı ve endişelerinizin de görünür olması olası. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Kardeşleriniz, yakın çevreniz, seyahatleriniz, eğitimleriniz yada ticari anlaşma sözleşmeleriniz ile ilgili konularda bir şeyleri yeniden yapılandırmak, sistem kurmak, organize olmak adına olumlu bir etki de var. Bu hafta hatta ay boyunca bu konularda gelecek planı yapabilir, yeni gurup ve organizasyonlara katılabilir hayatınızda bir sistem değişikliğine gidebilirsiniz
Hafta içinde gerçekleşecek Merkür Pluto kavuşumu ile gene , yakın çevre, kardeşler, ticari anlaşmalar, kısa seyahatler yada bir eğitim konusunda önemli bir karar aşamasına siz getirebilir. Bu bahsettiğim konularda etrafınızdaki insanlara güç gösterisinde bulunabilir yada fikirleriniz zihinsel yetenekleriniz ile bu mecrada bir güç elde de edebilirsiniz. Bununla birlikte gene bu mecralarda bazı elemeler yapmaya sizi itebilir bu kavuşum. Pluto, çürümüş olanı hayatlarımızdan çıkaran güçlü etkisi olan bir gezegendir. Toksik bir iletişimin bitmesi, kardeşler ile ilgili bir sorunun ortadan kalkması bir imza ve antlaşmanın iptal edilmesi, sizi zorlayan ve bir seyahat yada eğitim planının tamamen iptal edilmesi yada bu konularda sistemsel bir yenilik, bir değişim dönüşüm kararı ile harekete geçme olasılığı doğabilir. Bunun yanında Bu bahsettiğim konularda önemli bir karar alabilir bazı şeyleri hayatınızdan köklü bir şekilde değiştirebilirsiniz: Etrafınızda güç sahibi kişiler tarafından fikirleriniz yada kararlarınızda manipülasyona yani olumsuz yönlendirmeye uğrama ihtimaliniz de var. Kaynaklarınızın etkili kullanımına dikkat edin . Her halükarda bu hafta fazla takıntılı, şüpheci, kuşkucu, kıskanç olmamaya dikkat edin. İletişim diliniz sert ve yok edici de olabilir. Bununla birlikte bu hafta her konuda risk almayın riskli girişimlerde bulunmayın, Günllük sorumluluklarınız, çalışma ortamı ve arkadaşlarınız ve sağlığınız ile ilgili beklenmedik ani gelişmeler nedeniyle bazı aşırılıkların , fikirsel ve iletişimsel çatışmaların yaşanması olası olup , sağlık konusunda sizi de uyarmak isterim. Özellikle boyun boğaz bölgesi, karaciğer, bağımlılık, aşırı yemek , aşırı içmek söz konusu olabilir. Ani ve beklenmedik olaylar, konular, bu bahsettiğim alanlarda krize neden olabilir.
Cumartesi Kova Yeniayı ile, yakın çevre, kardeşler, ticari anlaşmalar, kısa seyahatler yada bir eğitim konusunda hızlı bir gelime yaşayabilirsiniz. Yeni beklenmedik bir sistemsel değişikli ani bir gündem söz konusu olabilir. Bu konularda beklenmedik gelişmelere karşı esnek olun. Bu hafta bu konularda yeni bir sistem kurmak adına da uygun biz zaman Bu konularda bir karar verdiyseniz bu kararı uygulamak adına birkaç gün geçmesini bekleyin. Örneğin kardeşler yada yakın çevre ile bir plan, bir ticari anlaşma, bir seyahat planı, araç alım satımına yönelik bir karar gibiYeniay fazı açılsın. Beklenmedik yerler, kişilerden destek alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Astrolog İlkay Devrim Karatepe Arşivi
SON YAZILAR