Astrolog İlkay Devrim Karatepe

Astrolog İlkay Devrim Karatepe

Haftalık Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Yükselen Oğlak: Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte bu ay parasal konularınız yada doğumsal yeteneklerinizi sergilemeye yönelik konular da çözüme yönelik kararlar almak adına sistem sizi zorlayacak Para konusunda konuşacak, finansal gelir elde etmek adına yeni fikirle kararlar alacak, iletişimleriniz artacak gibi duruyor. Kendi gelirini kazanmayanlar için ise yaratıcılığını yada yeteneklerini kullanarak kendi değer duygusunu geliştirmek adına bir şeyler yapmak, yeni bir sorumluluk üstlenmek yeni bir yol çizmek adına zihinlerinin meşgul hatta biraz takıntılı olabileceğini söyleyebilirim. Sanatsal yaratıcı çalışmalar, finansal girişimler bu haftalarda oldukça gündem olacak. Bu alanlarda Yaşadığınız krizlerin çözümüne yönelik yeni bir sistemsel değişikliğe geçmek ve organize olmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Bu bahsettiğim mecralarda alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirin derim. Varsa sorunların çözümüne yönelik yeni stratejiler geliştirebilir yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir eğitim yada iş yada yaratıcı sanatsal çalışma için bir karar alabilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Finansal geliriniz ile ilgili önemli bir karar yada ticari anlaşma yapabilirsiniz. Bir eğitim konusuna para aktarabilirsiniz.
Bununla birlikte gene bu bahsettiğim konularda korku kaygı ve endişelerinizin de görünür olması olası. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Finansal, yaratıcı, sanatsal konularda bir şeyleri yeniden yapılandırmak, sistem kurmak, organize olmak adına olumlu bir etki de var. Bu hafta hatta ay boyunca bu konularda gelecek planı yapabilir, yeni gurup ve organizasyonlara katılabilir hayatınızda bir sistem değişikliğine gidebilirsiniz
Hafta içinde gerçekleşecek Merkür Pluto kavuşumu ile para ile ilgili yada yeteneklerinizi ortaya koyacağınız alanlarda sizi önemli bir karar aşamasına siz getirebilir. Bu bahsettiğim konularda etrafınızdaki insanlara güç gösterisinde bulunabilir yada fikirleriniz zihinsel yetenekleriniz ile bu mecrada bir güç elde de edebilirsiniz. Bununla birlikte gene bu mecralarda bazı elemeler yapmaya sizi itebilir bu kavuşum. Pluto, çürümüş olanı hayatlarımızdan çıkaran güçlü etkisi olan bir gezegendir. Borsa , riskli yatırım gibi alanlar ile uğraşıyorsanız dikkatli olun bu ay, yada paranız ile bir iş yapacak bir girişimde bulunacaksanız da dikkat. Şartlar pek sizin kontrolünüz altında olmayacak gibi. Bu bahsettiğim konularda önemli ve köklü bir şeyler değişebilir. Etrafınızda güç sahibi kişiler tarafından fikirleriniz yada kararlarınızda manipülasyona yani olumsuz yönlendirmeye uğrama ihtimaliniz de var. Özellikle kazancınız ile ilgili Kaynaklarınızın etkili kullanımına dikkat edin . Her halükarda bu hafta fazla takıntılı, şüpheci, kuşkucu, kıskanç olmamaya dikkat edin. İletişim diliniz sert ve yok edici de olabilir. Bununla birlikte bu hafta her konuda risk almayın riskli girişimlerde bulunmayın, Çocuklarınız, aşk hayatınız riskli yatırımlarınız yada bir hobiniz ile ilgili Ani ve beklenmedik olaylar finansal anlamda krize neden olabilir.
Cumartesi Kova Yeniayı ile, finansal bir yatırım konusunda önemli bir karar alabilirsiniz. Bir işe girecekseniz, riskli yatırım konularında bir girişimde bulunacaksanız, çocuğunuz yada özel ilişkiniz ile ilgili bir gündeminiz olursa bu ay ve bu hafta özellikle dikkatli olun Bu hafta bu konularda yeni bir sistem kurmak bir girişimde bulunmak adına uygun biz zaman değil. Bu konularda bir karar verdiyseniz eğer bu kararı uygulamak adına birkaç gün geçmesini bekleyin en azında . Örneğin bir yatırım planınız varsa birkaç gün geçmesiniz bekleyin Yeniay fazı açılsın.

Yükselen Kova: Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte bu ay hayatınızda bazı gelişmeler hızlı bir şekilde önünüze düşebilir. Kişisel görünümünüz, sağlığınız, sizi motive eden her şey, her konuda yeni fikirler yeni kararlar yeni sistemler kurabilir planlarınızı harekete geçirebilirsiniz, Sosyal çevreniz, gruplarınız sosyal medya konularınız aktif olabilir. Maddi konularda disiplinli olmanızı kontrol dışı harcamalar yapmamanızı öneririm. Ev aile, ebeveynler ile ilgili konularda oluşabilecek ani beklenmedik konular, aşırılıklar karşısında dikkatli olmakta fayda var. Düşünceleriniz, fikirleriniz, kararlarınız iletişimleriniz ile gücünüzü ortaya koyma çabasını etki olarak hissedeceksiniz. Bu konularda zihniniz fazlası ile meşgul olacak gibi. Yaşadığınız krizlerin çözümüne yönelik yeni bir sistemsel değişikliğe geçmek ve organize olmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Kişisel görünümünüzü değiştirebilirsiniz, kendiniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Hayatınızdaki toksik ilişkileri, konuları yok edebilirsiniz.
Hafta içinde gerçekleşecek Merkür Pluto kavuşumu ile kişisel alanınıza giren bazı konularda önemli bir karar aşamasına siz getirebilir. Fikirleriniz, kararlarınızda inatçı yada baskıcı olabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz insanalara karşı biraz kontrolcü olmaya çalışmak yada onu baskılamak gibi etkileri hayatınıza yansıyabilir. Kişisel planlarınız yada hedefleriniz için kimseyi maniple etmemeye özen gösterin derim. Takıntılı fikirleriniz olabilir. Hayatınızda önemli değişim ve dönüşüm arifesindeyseniz bazı korkularınızın açığa çıkması olasıdır. Zamanla etkisi açılacaktır. Hayatınızdan bazı kişileri eleyebilirsiniz. Pluto, çürümüş olanı hayatlarımızdan çıkaran güçlü etkisi olan bir gezegendir. Sizin kişisel evinizde gerçekleşen bu kavuşum zihninizi meşgul eden ve size Toksik etki veren her konuda bir değişim dönüşüme zorlayacak gibi . Bunun yanında hayatınızda ,motivasyonlarınız ile ilgili önemli bir karar da alabilirsiniz. Bu dönemde Etrafınızda güç sahibi kişiler tarafından fikirleriniz yada kararlarınızda manipülasyona yani olumsuz yönlendirmeye uğrama ihtimaliniz de var. Kaynaklarınızın etkili kullanımına dikkat edin . Her halükarda bu hafta fazla takıntılı, şüpheci, kuşkucu, kıskanç olmamaya dikkat edin. İletişim diliniz sert ve yok edici de olabilir. Bununla birlikte bu hafta her konuda risk almayın riskli girişimlerde bulunmayın,
Cumartesi Kova Yeniayı ile özellikle aile, ebeveyn, ev yada aile büyükleri ile ilgili konularda ani beklenmedik hızlı bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Bu konular nedeniyle hayatınızda bir sistemsel değişikliğe gidebilirsiniz. Esnek olmaya çalışın. Kişisel motivasyonlarınız, sağlığınız, dış görünüşünüz, yetenekleriniz sizi ilgilendiren hayatın her alanı, aile büyükleri ve evinizi ilgilendiren konularda bir karar verdiyseniz bu kararı uygulamak adına birkaç gün geçmesini bekleyin. Yeniay fazı açılsın.
Yükselen Balık:
Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte bu ay ve özellikle bu hafta inzivaya çekilme isteğiniz çok artacak. Hayatınızın her alanı ile ilgili biraz akışta kalmak, uzaktan durup seyretmek, kontrol dışı gelişen olaylara teslim olmak ve hayatı akışında yaşayarak yeni bir sistem düzen geliştirerek hayatınızı organize etmek isteyeceksiniz gibi, Dışarda kalabalık ortamlara katılmak yerine belki ev ortamında yada ofis gibi kapalı alanlarda arkadaşlar ile birlikte olmak, yada ultra bireysel takılmak, dijital faaliyetlerde bulunmak, evde oturarak belki bir yayın hazırlamak, yazmak çizmek, internet üzerinden bir fikri hayata geçirmeye çalışmak, evde işte sosyal mecrada kimseye bulaşmadan köşeye çekilip akışı seyretmek enerjileri yaygın gibi görünüyor sizlere.
Hafta içinde gerçekleşecek Merkür Pluto kavuşumu ile gene , bilinçaltınızda bazı takıntılar, kuruntular vesveselerin artması söz konusu olabilir. Hiçbir neden yok iken kendi üzerinizde bir baskı varmış gibi hissedebilir, gereksiz korku takıntı şüphe kıskançlık duyguları ile zihnen kendinizi yorabilirsiniz. Bu açının etkisini hafifletmenin en iyi yolu olumlu kullanımıdır. Bu haftalarda yaratıcı fikirleriniz ile yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. Bir fikrin ön hazırlığını yapabilirsiniz, belki dijital platformda bir planlama yapabilirsiniz, gene bu dönem hayatı fazlasıyla sorgulayacağınızı söyleyebilirim . Sizi zihnen yoran kişi, olay ve konular ile ilgili bazı elemeler yapmaya sizi itebilir bu kavuşum. Pluto, çürümüş olanı hayatlarımızdan çıkaran güçlü etkisi olan bir gezegendir. Toksik bir konuyu sonlandırmak, bir ilişkiyi bir işi bitirmek, bir iletişimi kesmek gibi hayatınıza yeni bir sayfa açacak önemli kararları alabilir, bazı şeyleri hayatınızdan köklü bir şekilde eleyebilirsiniz. Etrafınızda güç sahibi kişiler tarafından fikirleriniz yada kararlarınızda manipülasyona yani olumsuz yönlendirmeye uğrama ihtimaliniz de var. Kaynaklarınızın etkili kullanımına dikkat edin . Her halükarda bu hafta fazla takıntılı, şüpheci, kuşkucu, kıskanç olmamaya dikkat edin. İletişim diliniz sert ve yok edici de olabilir. Bununla birlikte bu hafta her konuda risk almayın riskli girişimlerde bulunmayın,
Cumartesi Kova Yeniayı ile birlikte size en önemli tavsiyem hiçbir şey için harekete geçmeyin, adım atmayın girişimde bulunmayın. Bol bol yeni bir gelecek planı yapın, yeni fikirler kararlar çalışmalar üzerine odaklanın. yakın çevre, kardeşler, ticari anlaşmalar, kısa seyahatler yada bir eğitim konusunda hızlı bir gelime yaşayabilirsiniz. Yakın çevre kardeşlerin sağlığı, işi, ilişkileri gibi konularda ani beklenmedik bir sistemsel değişikli k ani bir gündem nedeniyle keyfiniz kaçabilir. Bu hafta bu konularda yeni bir sistem kurmak adına da uygun biz zaman değil Hatta sevgili balıklar bu hafta sizin için önceden planlamadığınız hiçbir işe başlamak çok uygun değil ama Bu konularda bir karar verdiyseniz bu kararı uygulamak adına birkaç gün geçmesini bekleyin. Örneğin kardeşler yada yakın çevre ile bir plan, bir ticari anlaşma, bir seyahat planı, araç alım satımına yönelik bir karar gibi.. Yeniay fazı açılsın.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Astrolog İlkay Devrim Karatepe Arşivi
SON YAZILAR