TÜRKER KOCAKAHYA

TÜRKER KOCAKAHYA

5 MAÇTA 15 PUAN İLAÇ OLUR

5 MAÇTA 15 PUAN İLAÇ OLUR

Efeler 09 Spor Futbol Kulübü, ligde devre arasına kadar 5 maça çıkacak. İçeride Bergama Belediyespor ile oynanacak olan maçla başlayacak periyotta deplasmanda Çankaya Futbol Kulübü ve Fatsa Belediyespor karşılaşacak olan Efeler, kalan maçlarda ise Bergama Belediyespor’un yanı sıra Niğde Anadolu Futbol Kulübü ve 68 Aksaray Belediyespor ile evinde karşılaşacak.

İlerleyen haftalar ne gösterir bilinmez ancak rakiplere baktığımızda Çankaya, Aksaray ve Bergama ekipleri üst sıralarda yer alıyor. Bu maçlarda özellikle içeride oynanacak olan iki maçta alınabilecek galibiyetler çok kiritik. Ayrıca Niğde ve Fatsa ekipleriyle oynanacak maçlar da bir o kadar önemli.

Başlıkta elbette Aydın ekibi için gönlümüzden geçen puanı yazdık. Bu puan imkansız değil ancak 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik bile bence çok iyi sonuç. Maçlarda 3 puan almanın yanı sıra üst sıralardaki rakiplerden puan almak gelecek haftalar için de çok önemli.

Özellikle Erbaaspor maçıyla başlayan galibiyet serisinin bir benzeri yakalanırsa devreye çok üst sıralarda girmek çok da zor değil.

Bu yüzden Çarşamba günü oynanacak olan mücadelede çok önemli. İç saha avantajıyla alınacak bir galibiyet takıma moral verecektir. Hafta içi olmasına rağmen taraftara bu maçta büyük görev düşüyor. Takımı en iyi şekilde destekleyip 3 puan almasına katkı sağlamak gerekiyor.

DİĞER YAZILARI

Önceki ve Sonraki Yazılar
TÜRKER KOCAKAHYA Arşivi
SON YAZILAR