TÜRKER KOCAKAHYA

TÜRKER KOCAKAHYA

KRİTİK HAFTALAR 

KRİTİK HAFTALAR 

Nazilli Belediyespor’da son dönemde yaşanan gelişmeler takıma olumlu yansımaya devam ediyor. Sahada kötü sonuçlar alan takımın başına Teknik Direktör Taner Öcal’ın getirilmesi ve ardından gelen galibiyetler bir anda havayı değiştirdi. Öte yandan kongrede Ünal Önal başkanlığında göreve gelen yönetim de bir an evvel işe koyulunca takım yeniden rayına oturdu diyebiliriz. 
Üst üste alınan kötü sonuçların ardından alınan iki galibiyet play-off yolunda önemli 6 puan kazandırdı. Sıralamada 10’uncu sırada yer alan Nazilli ekibinin kalan haftalarda alabileceği puanlarla play-off potasına kalma ihtimali yüksek. 
Nazilli ekibi bu hafta ise zorlu mücadelede lig lideri Pendikspor’a misafir olacak. Zorlu maçta alınabilecek galibiyet hem takıma ekstra moral sağlar hem de üst sıralar için umut verir. 
Ama kalan haftaları iyi planlamak burada çok önemli. Özellikle iç sahada alınacak galibiyetler deplasman maçlarında alınacak beraberlikleri bile önemi hale getirir. Teknik heyet ve oyuncuların bu bilinçle kalan haftalara odaklanması gerek. 
Son iki maçı evinde oynamanın avantajını iyi kullanan Nazilli ekibi, kalan 7 haftada 4 kez deplasmana gidecek ve sahasında ise 3 maça çıkacak. İç sahada 9 puan alınması durumunda deplasmandan gelecek her puan altın değerinde olacaktır. 
Kısacası top futbolcuların ayağında. Teknik direktör dokunuşunun önemini bir kere daha gördüğümüz haftalarda umarım başarılı sonuçlar gelir ve üst sıralar için gelecek haftalarda farklı köşe yazıları yazarız.    

DİĞER YAZILARI
 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
TÜRKER KOCAKAHYA Arşivi
SON YAZILAR